Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61897-76-7
Autor: Andreas Moritz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361897767
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania tom 1

Zobacz również pierwszy tom, książki Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania 

Jeśli jesteś przekonany, że starzenie się jest naturalne i nie można go uniknąć, to stanie się ono rzeczywistością, którą dla siebie stworzysz. I na odwrót, można skorzystać z tej samej siły, która powoduje zniszczenie w organizmie i skierować ją w kierunku uzdrowienia i odmłodzenia. Możesz sobie udowodnić, że starzenie się i stawanie się bardziej podatnym na choroby to jedynie projekcje własnej niewiedzy o prawdziwej naturze życia. 

Fragment książki Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania tom 2

Książka Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania tom 2 poddaje w wątpliwość jedne z najbardziej drogich nam przekonań odnośnie natury choroby, jej objawów oraz praktyk i teorii współczesnej medycyny i nauki o żywieniu. Nasze obecne spojrzenie na świat wydaje się już niewystarczające dla zapewnienia dostatniej i zdrowej przyszłości. Być może nawet mamy przerażające przeczucie, że przyszłość życia na Ziemi jest zagrożona. Jednakże, nowy świat dopiero się zaczyna. Likwidacja przestarzałych zasad życia, które utrzymywały ludzkość w poczuciu ograniczenia i lęku przez całe wieki, zostawia bałagan rozproszonych fragmentów wiedzy, które straciły rację bytu. Poglądy, które przedstawiłem w kilku ostatnich rozdziałach, z pewnością nie są ostatecznym rozwiązaniem zagadki zdrowia i choroby. W rzeczywistości, każdy punkt widzenia jest ograniczony, a nieograniczony jest tylko nasz własny potencjał.
Nie jest prawdą twierdzenie, że lek AZT stosowany w leczeniu AIDS lub chemioterapia, promieniowanie jonizujące, lub operacje stosowane w przypadku guza złośliwego są bezużyteczne lub szkodliwe. I tak samo, nie powinno się twierdzić, że wszystkie naturalne metody leczenia są przydatne lub niegroźne. Biorąc pod uwagę siłę oddziaływania efektu placebo, staje się jasne, że nawet taka trucizna jak AZT, może zadziałać jak eliksir, jeśli pacjent jest przekonany, że dzięki temu wyleczy się z AIDS. Zarówno choroby, jak i leki są iluzoryczną projekcją pochodzącą z nas samych, która może zmienić się w „rzeczywistość", kiedy zaczynamy identyfikować się z nimi lub „zasilać je energią" w ten czy inny sposób. Może się okazać, że osoba otrzymująca naświetlania z powodu raka, nie będzie odczuwać negatywnych skutków ubocznych w ogóle i doświadczy spontanicznej remisji. Z drugiej strony, osoba w depresji, która połyka pigułki od bólu głowy może ucierpieć z powodu wylewu. Znane są przypadki, gdy ludzie stają się tak wściekli, że nagle dostają zawału, mimo że ich naczynia krwionośne są idealnie czyste.
Natomiast osoba z całkowicie zablokowanymi tętnicami może utworzyć własną obwodnicę i nie cierpieć na żadne dolegliwości fizyczne w ogóle. Głębokie przekonanie, że dany lek może pomóc w przezwyciężeniu choroby może być równie potężne, jak pesymistyczny pogląd, że pewne choroby jak np. rak, mogą zakończyć twoje życie.
Jednak głębokie zaufanie rzadko jest obecne w osobie, która ma AIDS, stwardnienie rozsiane i choroby nowotworowe, które spowodowane są głównie przez niskie poczucie własnej wartości i stłumione emocje. Jak wykazało niedawne badanie, nieufność, złość i zwątpienie są bardziej powszechne wśród ludzi, którzy są chorzy. Ludzie o szczęśliwym, „nietoksycznym" usposobieniu rzadko chorują.
Zdrowie i choroba są dokładną projekcją nas samych i odzwierciedlają wszystko, czym jesteśmy lub kim jesteśmy. Jeśli ktoś chce „wykorzenić" swojego raka, który może być przejawem stłumionej złości i frustracji, poprzez prześwietlenia rentgenowskie, chemioterapię lub radykalną operację, zamiast uczyć się używać tej samej energii, aby odzyskać spokój ducha, projekcja jego gniewu będzie sabotować wszelkie długoterminowe korzyści, jakie może przynieść dana terapia. Podstawowym przesłaniem jest to, że możemy zmienić tę projekcję przez przemianę nas samych. Książka Ponadczasowe Tajemnice Zdrowia i Odmładzania tom 2 zaleca, abyś wziął odpowiedzialność za wszystko, co ci się przydarza. Wraz z decyzją pojawia się moc dokonania odpowiednich zmian, które bezbłędnie doprowadzą cię do odkrycia, że we własnym wnętrzu nosisz klucz do Ponadczasowych Tajemnic Zdrowia i Odmładzania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Moritz

 • Liczba stron: 

  400

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61897-76-7

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Grzesik

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...