Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-376-9
Autor: Doreen Virtue
EAN: 9788373773769
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie z aniołami

   Twoja wyobraźnia. Anioły są wśród nas, bardziej niż kiedykolwiek, i to nie tylko w miejscach przepełnionych komercją. Coraz więcej ludzi twierdzi, że spotkali się z tymi niebiańskimi istotami, które w samą porę przynoszą przesłania, uzdrawiające remedia oraz środki ratujące życie.
   Dlaczego ostatnimi czasy świetliste istoty tak często otaczają nasz glob? Częściowo z powodu naszych modlitw o niebiańskie wsparcie, a także dlatego, że Bóg i anioły wiedzą, iż nadszedł czas, abyśmy zaczęli uleczać samych siebie, nasz byt i świat. Przechodząc przez przełom tysiąclecia, życzliwi opiekunowie pomagają nam uzdrowić trudne sytuacje i choroby, przez które nie wykorzystujemy swoich największych zdolności.
  Dobre duchy są tu po to, aby nauczyć nas, że miłość Boża odpowiada na wszystkie pytania i wyzwania. Znalazły się na ziemi, aby wyleczyć nas ze skutków strachu. Anioły to potężni uzdrowiciele. Możesz z nimi współpracować, dzięki czemu przyspieszysz ich dzieło uleczania. Im życzliwiej zapraszamy skrzydlatych do naszego życia, tym chętniej odzwierciedla ono świetność rajskiej krainy.
   Lecznicza moc cherubinów nie zna ograniczeń. Anioły są w stanie wspierać nas w uzdrawianiu naszych związków, spraw zawodowych, finansów, kwestii mieszkaniowych oraz wszystkich trudnych sytuacji, które nas trapią. Musimy jedynie postawić kilka kroków, aby pomóc aniołom nas wesprzeć:

   1. Poproś. Prawo wolnej woli mówi, że anioły nie mogą włączać się w nasze życie, jeśli nie wyrazimy na to zgody Jedy-ny wyjątek stanowi zagrażająca życiu sytuacja, jeżeli kres jeszcze dla nas nie nadszedł. W innym przypadku to my musimy poprosić świetlistych o pomoc.
   Być może zastanawiasz się, w jaki sposób należy poprosić. Aby ściągnąć anioły, nie potrzeba żadnej formalnej inwokacji. Musisz tylko pomyśleć: „Anioły!”. Wtedy natychmiast odpowiedzą. Od narodzin aż do śmierci, podobnie jak każdy człowiek, masz już przy sobie co najmniej dwóch Aniołów Stróżów. Żaden twój uczynek, słowo lub myśl nie mogą sprawić, aby cię opuściły lub mniej kochały. Ich uczucie skierowane do ciebie jest potężne i bezwarunkowe!
   Możesz ponadto poprosić o towarzystwo większej liczby aniołów. W tym celu albo wnieś prośbę do Boga o przysłanie świetlistych, albo przywołaj ich bezpośrednio. Oba sposoby niczym się od siebie nie różnią, ponieważ dobre duchy zawsze zgadzają się z wolą Bożą. A Najwyższy niezmiennie pragnie, by anioły, gdy tylko o to poprosisz, otoczyły cię i dodały otuchy.

   2. Powierz problem. Zanim Bóg i anioły przystąpią do uzdrawiania twojej sytuacji, musisz oddać ją im w całości. Przypomina to trochę wysyłanie listu - trzeba go uwolnić ze swej dłoni, a poczta dopiero wtedy może go dostarczyć. Tak często prosimy niebiosa o pomoc. Zamiast jednak pozwolić się temu urzeczywistnić, trwamy w swojej doli, blokując tym samym anielską zdolność interwenqi. Jeżeli naprawdę pragniesz podpory, cały kłopot powierz Bogu i życzliwym opiekunom!


   3. Zaufaj Bogu. Nie wolno nam dawać Bogu i aniołom skryptu, w którym nakreślamy, jakie kroki mają podjąć w celu rozwiązania naszych problemów. Uwierz raczej, że nieskończona mądrość i kreatywność Boża zaproponują znacznie lepsze rozwiązanie, niż ludzkie umysły mogłyby kiedykolwiek sobie wymarzyć. Bóg pragnie twojego szczęścia!

   4. Stosuj się do Bożych wskazówek. Najwyższy wraz z dobrymi opiekunami - jak tylko oddasz im swe zgryzoty -mogą cię poprosić o podjęcie ludzkich kroków mających na celu rozwiązanie sytuacji. Takie sugestie pojawią się albo pod postacią głosu, snu, wizji, wiedzy, albo w formie intuicyjnego odczucia.

    Jeśli nie jesteś pewien źródła tych przesłań, poproś Boga o potwierdzenie ich ważności. Najwyższy oraz anioły zawsze będą ci dawać pełne miłości i wspomagające myśli przewodnie, więc jeżeli kiedykolwiek otrzymasz przerażające lub przykre wskazówki, nie stosuj się do nich! Gdy jednak w sercu i umyśle trzymamy się blisko Pana Wszechrzeczy, nie musimy się martwić tak zwanymi przeszkadzającymi nam upadłymi aniołami. Boska miłość to jedyna moc, która istnieje. Formy myślowe strachu i ciemności to iluzje, które -jeśli są napełnione siłą przez nas samych - mogą jedynie wyrządzić krzywdę. Dlatego - po poproszeniu aniołów o pomoc - wyglądaj na Boże posłania, które wskażą ci sposób wyjścia z trudnych sytuacji. Owe sugestie to odpowiedzi na twoje modlitwy. Ty musisz poczynić kroki, aby pomóc Ojcu Niebieskiemu cię wesprzeć. Niekiedy te zalecenia będą bazowały na działaniu, a anioły poproszą cię na przykład, byś udał się w pewne miejsce lub zadzwonił do konkretnej osoby.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Doreen Virtue

 • Tytuł oryginału: 

  Healing with the Angels. How the Angels Can Assist You in Every Area of Your Life

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-376-9

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...