Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-409-4
Autor: Bärbel Mohr,Manfred Mohr
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
'

Wprowadzenie do książki

W Czym Huna Może Pomóc

Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki Ho’oponopono

Zapraszamy Cię w świat przepełniony kosmicznymi zamówieniami* i Huną, a konkretnie Ho''oponopono. Co te dwa tematy mają ze sobą wspólnego?

    Podobnie jak kosmiczne zamówienie, Ho’oponopono bazuje na tezie, że wszystko jest jednością, a nasz świat zewnętrzny jest odzwierciedleniem naszego świata wewnętrznego. Wszystko, co istnieje, w jakiś sposób zostało powołane do istnienia przez nas samych, w przeciwnym wypadku tego by po prostu nie było. W przypadku Ho’oponopono wychodzimy z podobnego założenia: każdy problem pochodzi od nas i dlatego także jego rozwiązanie tkwi w naszym wnętrzu. Porządkując swoje wnętrze, powodujemy, że świat zewnętrzny uporządkuje się samodzielnie, ponieważ jest on tylko wyrazem naszej wewnętrznej energii.
    Nasze doświadczenia z ostatnich lat dały nam wrażenie, że te techniki są pewnego rodzaju „ekspresowym” kosmicznym zamówieniem. Tą książką chcielibyśmy Cię zaprosić do towarzyszenia nam w wyprawie badawczej do niemal nieograniczonego * Więcej w książce .Jak składać zamówienia do Uniwersum obszaru tych nowych technik. Im więcej się tym zajmowaliśmy, tym więcej możliwości nam one oferowały. To naprawdę cudowne, że można zastosować nową metodę do problemów każdego rodzaju - aż do uzyskania szansy znalezienia wewnętrznych przyczyn niezrealizowania zamówień i uzdrowienia tego. Jest zupełnie oczywiste, że czasem mogą się w nas pojawić „programy sabotujące” (nie musi tak być, ale nie bądźmy źli, gdy tak się jednak stanie): „Tak łatwo nie będzie!”. Dlatego zawarliśmy w tej książce wiele przykładów sukcesów osiągniętych przy zastosowaniu tych technik - aby także nasz umysł wciąż mógł w nie wierzyć. W tej książce jest również wiele nawiązań do następujących tematów: filozofii życiowej mieszkańców Hawajów, nowożytnej fizyki czy nowoczesnej psychologii. Ostatecznie jednak nic tak dobrze nie podsumowuje tego, jak stare porzekadło: „Nie będzie dobrze, jeżeli tego sam nie uczynisz!”.
   Ho’oponopono oznacza „coś wyprostować” lub „coś poprawić”. Słowo to jest złożeniem „HO” - „coś uczynić” i „PONO” -„wyrównać” lub „doskonałość”. Można to słowo również przetłumaczyć jako zwrot: „Droga ku doskonałości”. A w tej drodze ważną rolę odgrywa właśnie czyn. Im energiczniej zaczniemy porządkować swój świat wewnętrzny, tym szybciej uporządkuje się zewnętrzny.
   Wiele małych problemów życia codziennego „zwija żagle” już po kilku zastosowaniach tej techniki. Ale regularne stosowanie i powtarzanie powoduje powstanie zadziwiających i dalekosiężnych „skutków ubocznych”, gdy stanie się to stałym rytuałem: poprzez wewnętrzny spokój powstaje „flow”, bieg życia, w którym mogą się wydarzać małe i większe „cuda”. Najlepiej jest nauczyć się odczuwać, jak nowo uformowana wewnętrzna energia wyraża się w świecie zewnętrznym i jak sprawy zaczynają się toczyć we właściwym kierunku. Odczuwa się, że wszystko jest energią - i jak wypływając z naszego wewnętrznego świata wyraża się ona w świecie zewnętrznym.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bärbel Mohr,Manfred Mohr

 • Tytuł oryginału: 

  Cosmic Ordering: Die neue Dimension der Realitätsgestaltung aus dem alten hawaiianischen Ho'oponopono

 • Liczba stron: 

  108

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-409-4

 • Tłumacz: 

  Kamil Gałczyński

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...