Żywy Pokarm Twoim Kluczem Do Zdrowia
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7856-000-5
Autor: Adam Kulpaczyński
EAN: 9788378560005
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Poligraf

Wprowadzenie do książki

Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!

   Dążenie do zdrowia jest głównym tematem tej książki i niewątpliwie celem każdej rozsądnie myślącej osoby. Dzisiaj nikt nie może powiedzieć o sobie, że jest zdrowy. Do zdrowia trzeba najpierw DOJŚĆ, a później je UTRZYMAĆ, bez żadnych JO-JO EFEKTÓW! To jest tylko możliwe przy współudziale między innymi POKARMU NATURALNEGO oraz pewnej sztuki w jego spożywaniu. Inaczej mówiąc, nie tylko ważne jest co jesz, ale tak samo kiedy i ile oraz jak jest posiłek zestawiony. Te czynniki będą miały zawsze decydujące znaczenie o powodzeniu w proponowanym przez ten program stylu życia, do którego warto byłoby się na co dzień przyzwyczaić.
   O tym wszystkim oraz o wielu innych aspektach związanych z w/w tematem jest mowa w tym wypracowaniu. Zawartość treści nie jest żadnym zbiorem jakichś formalnych zakazów ani nakazów. Są to jedynie informacje o innej, alternatywnej drodze w zmierzaniu do celu, jakim jest ZDROWIE. Wszystkie argumenty przedstawione w tym temacie mają swoje źródłowe uzasadnienie z jednoczesnym wyjaśnieniem dlaczego właśnie w ten sposób, a nie tak, jak jesteśmy przyzwyczajeni od dzieciństwa, oraz w oparciu o moje skromne doświadczenia.
   Postaraj się zapoznać z tym materiałem, ale z oceną powstrzymaj się, aż przeczytasz do końca. Twoja recenzja będzie odzwierciedleniem Twej indywidualnej zdolności odbioru i przyswojenia tych informacji, z którymi być może spotykasz się po raz pierwszy, a ja dziękuję za każdą uwagę na ten temat, jaka do mnie dotrze.
   Oby treść tej książki co niektórych obudziła oraz pobudziła do samodzielnego myślenia i postępowania. Oby stała się też inspiratorem i zachętą do spojrzenia z innej perspektywy na wszystko, co czyste, naturalne i niezde-generowane. Szczególnie poprzez sposób widzenia i ocenę, wynikającą z indywidualnych doświadczeń w oparciu o ten temat oraz w miarę ogólnych możliwości, na które w danym czasie pozwala Twój aktualny stan zdrowia i codzienna otaczająca Cię rzeczywistość!

Szczegóły

 • Autor: 

  Adam Kulpaczyński

 • Objętość: 

  162

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-7856-000-5

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy