Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61989-92-9
Autor: Carver Alan Ames
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361989929
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Oczami Jezusa

   Pan Bóg, Jezus Chrystus, zwraca się do mnie w słowach i ukazuje w wizjach od lutego 1994 roku. Na początku niczego nie zapisywałem, ale później Bóg polecił mi, bym chwycił za pióro i zapisał to, czego doświadczam. Potem, 6 lutego 1996 roku, Jezus zaczął ukazywać mi pewne sceny z Jego życia ziemskiego.
   Jego oczami oglądałem poszczególne sceny z życia Jezusa i Jego uczniów, gdy wędrowali przez wsie i miasta Ziemi Świętej. Oprócz tego Pan Jezus udzielił mi także łaski poznania Jego myśli.
   Oglądając sceny objawiające miłość Boga i słuchając ich, często nie mogłem powstrzymać łez smutku, ale także i radości. Odniosłem wrażenie, że każde objawienie przynosiło jakieś pouczenie, które trzeba było zgłębić i przyswoić. Objawiając bowiem te zdarzenia, Pan uczy nas, jak żyć i miłować.
   W Judaszu zacząłem dostrzegać wszystkie słabości, które są i naszym udziałem, a także to, że kiedy ignorujemy Boga lub o Nim zapominamy, Boga, który przecież jest zawsze przy nas gotowy nam pomóc, tak łatwo jest się od Niego oddalić. Przykład Judasza ukazał mi również, że Pan Jezus wybaczy każdy błąd, który popełnimy w życiu, ponieważ tak bardzo nas kocha. Trzeba nam jedynie przyjąć Jego miłość i prosić o przebaczenie.
   Pokusy, życie emocjonalne, problemy i pragnienia człowieka tamtych czasów były niemal identyczne z tymi, które przeżywamy dzisiaj. Być może jednym z powodów, dla których Pan Jezus objawia sceny ze swego życia, jest to, by pokazać nam, że można pokonać egoizm i grzech. Trzeba nam jedynie uciec się do Boga, a On nigdy nie cofnie swej pomocy.
   Objawienie wizji i słów Pana Jezusa nadał trwa.

C. Alan Ames, 27 lipca 199

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Carver Alan Ames

 • Tytuł oryginału: 

  Through the Eyes of Jesus

 • Liczba stron: 

  559

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61989-92-9

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Brożek, Przemysław Strugielski

 • Rok wydania: 

  20125

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...