Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8032-904-1
Autor: Thomas Erikson
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788380329041
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Wielka Litera

Jak uwolnić się od tych, którzy odbierają ci chęć do działania

Znany na całym świecie szwedzki psycholog komunikacji społecznej tym razem rozpracowuje męczących perfekcjonistów, przynudzające ofiary losu, irytujące królowedramatu i agresywnych mobberów oraz inne osoby, które sprawiają, że już nic ci się nie chce.

Kolega z pracy, który rozsyła pięćdziesiąty mail w sprawie korzystania z ekspresu do kawy, znajoma, której drugie imię to "czarnowidztwo", szef tyran czyhający tylko na okazję, by wdeptać kogoś w biurową wykładzinę, albo kumpel, który wytrzyma najwyżej trzy sekundy skupiony na twojej opowieści o podróży życia, by szybko wtrącić: "Stary, to jeszcze nic! Posłuchaj, gdzie ja byłem".

Znacie to? No jasne! Na pewno któraś z tych sytuacji przytrafiła się też Wam. I jak się wtedy czuliście? Zmęczeni? Bezsilni? Zniechęceni? Wyzuci z energii? Jakby ktoś wyciągnął zatyczkę i spuścił z was całe powietrze i entuzjazm? Niby nic, a jednak coś się stało. Thomas Erikson wie dokładnie co - trafiliście na wampira energetycznego. Osobę, która odbiera radość z każdej chwili, sprawia, że brakuje nam siły na cokolwiek, a na dodatek stajemy się podenerwowani i zrzędliwi. Ale Thomas Erikson zna sposoby na tych, którzy rozładowują nasze baterie życiowe.

Jak namówić torpedującą wszelkie inicjatywy marudę na spontaniczny wyjazd; jak ułożyć niezawodny plan rozmowy z besserwisserem i przekonać go do swoich racji; jak za pomocą mowy ciała oczarować roztrzepanego ekstrawertyka i przemówić mu do rozumu - nauczysz się tych wszystkich trików. Choć są też sytuacje, gdy - w trosce o własne zdrowie i psychikę - najlepiej zastosować się do prostej, acz radykalnej rady: wstań i wyjdź!

Naucz się, jak zidentyfikować i unieszkodliwić wampiry energetyczne, aby w pełni czerpać ze swojego potencjału.

Azymut

 • Autor: 

  Thomas Erikson, Maciej Liguziński

 • Format: 

  235x145 mm

 • Ilość stron: 

  328

 • ISBN: 

  9788380329041

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...