Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-016-5
Autor: Veronique Desaulniers
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Jak pokonałam raka bez chemii

Autorka sama doświadczyła strasznej diagnozy, którą jest rak piersi. Kiedy zachorowała, nie mogła się z tym pogodzić, ponieważ była przekonana, że to schorzenie nie powinno jej dotknąć, gdyż bardzo o siebie dbała i prowadziła zdrowy tryb życia. Stało się jednak inaczej. Cała ta sytuacja skłoniła ją do wielu przemyśleń i poszukiwań. Stworzyła własny programu składający się z 7 podstawowych kroków do pokonania raka piersi. Uleczył on nie tylko ją, ale i pomógł tysiącom kobiet na całym świecie. W tej książce dzieli się osobistą historią walki z rakiem piersi, w trakcie której nie korzystała z toksycznych substancji, jak również opisuje wszystkie metody, które zapewniły jej powrót do zdrowia.

Rak nie musi być wyrokiem śmierci

Dr Desaulniers jest wykwalifikowanym fachowcem medycznym, specjalizującym się również w bioenergetyce, badaniu meridianów, homeopatii, termografii cyfrowej oraz chiropraktyce. W tym poradniku zamieściła wiele cennych porad, które pozwolą Ci uniknąć zachorowania na nowotwór, jak również dużo wskazówek skierowanych do wszystkich zmagających się z rakiem – i to nie tylko z rakiem piersi. Opracowała własne, unikalne podejście do zdrowia i wellness, bazujące na medycynie naturalnej. W 7 krokach opisała terapię zdrowienia organizmu, której skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi.

Zioła na raka piersi oraz inne naturalne sposoby

Autorka krok po kroku poprowadzi Cię przez drogę ku uzdrowieniu i podpowie jak uniknąć 7 wyzwalaczy raka, które mogą wywołać zmiany nowotworowe w Twoim organizmie. Informuje również, które pokarmy prowadzą do powstania stanów zapalnych, i które aktywują geny antynowotworowe. Prezentuje 7-dniowy plan posiłków antynowotworowych i dietę dla chorych na raka. Przedstawia także narzędzia terapeutyczne, które mogą pomóc przywrócić organizmowi równowagę w organizmie, ostatecznie wzmacniając system odpornościowy. Wyjaśnia również jakie badania piersi należy przeprowadzać. W publikacji znajdziesz podpowiedzi jak usunąć rakotwórcze toksyny, które mogą gnieździć się w Twoich zębach i zagrażać zdrowiu oraz jak wspomagać proces uzdrawiania przy pomocy ziół i roślin leczniczych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Véronique Desaulniers

 • Tytuł oryginału: 

  Healing Breast Cancer Naturally. 7 Essential Steps to Beating Breast Cancer

 • Liczba stron: 

  328

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-016-5

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Sołowiej

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...