Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-44-0
Autor: Andi Lew, Warren Sipser
Dostępność: 3 dni
EAN: 9788364645440
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

7 rzeczy o których nie powiedzą ci lekarze

Poradnik zdrowego stylu życia

DLAC ZEGO 7 RZECZY?

   Zdrowie i leczenie to niezwykle obszerny temat, którego tak naprawdę nigdy nie uda się nam wyczerpać, ale postaraliśmy się wydobyć z niego siedem rzeczy, które w istotny sposób wpłyną na wasze codzienne życie natychmiast po ich zastosowaniu.
   Powiemy tutaj o ogólnych skutkach wyborów związanych ze stylem życia, wrodzonej mądrości ciała, opiece chiropraktycznej, odżywianiu oraz o zagrożeniach (skutkach ubocznych) wywoływanych przez zażywanie leków. Porozmawiamy też o szczepieniach, o sile waszych umysłów, która wpływa zarówno na powstawanie chorób, jak i na ich zwalczanie – oraz o wielu innych sprawach. Czytając tę książkę, poczujecie niewątpliwie, że w waszej świadomości zdrowotnej zachodzą radykalne zmiany, które pozwolą wam podnieść jakość waszego życia. Zachęci was ona do poprawienia relacji z własnym wnętrzem oraz z osobami, które uważacie za swoich opiekunów zdrowotnych, gdyż nauczycie się zadawać im lepsze pytania.
   Gdy dzielimy się naszymi sekretami z innymi ludźmi, zazwyczaj uzyskujemy szeroki wachlarz odpowiedzi. Niektórzy są zaskoczeni, że jest ich tylko siedem. Są to zwykle ci, którzy starają się już podchodzić do swojego zdrowia w sposób proaktywny i mają dobry kontakt z lekarzem lub osobą, która zajmuje się medycyną alternatywną. Pozostali w ogóle nie czują potrzeby pójścia do specjalisty. Inni czują się wstrząśnięci i bardzo zawiedzeni faktem, że ich lekarz nie przekazał im tak istotnej wiedzy – i to właśnie te osoby mogą zyskać najwięcej, to ich życie może ulec dzięki tej wiedzy największej przemianie. Pamiętajcie jednak, że koncepcja, którą tutaj przedstawiamy, dopiero zyskuje na popularności, dlatego nie obwiniajcie swoich lekarzy, że nie zdradzili wam dotąd siedmiu sposobów na osiągnięcie stanu wellness. Bądźcie cierpliwi.    Wielu z nich jeszcze o nich nie słyszało – być może poznają je teraz razem z wami.
   Zdajemy sobie sprawę z tego, że przez brak czasu nie jesteście na bieżąco z wieloma przełomami, które dokonały się w ostatnim czasie w medycynie. Właśnie dlatego napisaliśmy tę książkę. 7 rzeczy, o których nie powie ci twój lekarz nie tylko poprawi waszą wiedzę, wzmocni was i za inspiruje – ta książka pomoże wam zaoszczędzić dużo czasu, masę pieniędzy, a być może niektórym nawet uratuje życie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wasze zdrowie i witalność nie będą już dłużej zależały od kogokolwiek innego, ponieważ cała siła będzie w waszych rękach. Od teraz wszystko zależy od was.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andi Lew, Warren Sipser

 • Tytuł oryginału: 

  7 Things Your Doctor Forgot to Tell You: A Guide for Optimal Health

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64645-44-0

 • Tłumacz: 

  Mateusz Suchecki

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...