Wczytuję dane...
KOD: 978-83-902994-8-8
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788390299488
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Corsam

Zioła towarzyszą człowiekowi od wieków i tysiącleci - są pięknem i przekazują piękno, uczą miłości, wszak te uniżone sługi Ojca Niebieskiego ratują życie człowiekowi, przekazują zdrowie, a w zamian niczego nie żądają - rosną sobie szczęśliwie wśród traw i zbóż, słuchają śpiewu ptaków i szumu drzew i wystarczy im do życia łyk rosy i przyjazny dotyk promieni słonecznych.

Wybitny poeta i jednocześnie ksiądz Jan Twardowski powiedział, że zioła pamiętają biblijny raj. To prawda, one są takie same jak w tamtym czasie - nikt jeszcze do tej pory nie śmiał zmieniać ich istoty - nie mamy ziół modyfikowanych genetycznie i oby nikomu do głowy taki pomysł nie przyszedł. Są tak doskonale skonstruowane, że wszelkie ingerencje w ich delikatne ciałka, wypaczyłyby Boży obraz świata.

Nowoczesny człowiek zniewolony drapieżną cywilizacją coraz częściej otwiera się na piękno i dobro przyrody. Wielu ludzi wraca do zdrowego trybu życia - modny staje się ruch na świeżym powietrzu, zdrowe pożywienie wraca do łask, a pyszne herbatki ziołowe towarzyszą na co dzień. Modne stają się zioła - zioła w kuchni, w łazience, w salonie, a wokół domu śliczne i pachnące ogródki ziołowe. Nic dziwnego, bowiem w takim naturalnym otoczeniu człowiek regeneruje ciało i duszę, odzyskuje energię do życia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  123

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-902994-8-8

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...