Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7856-252-8
Autor: Wanda Budzanowska-Bratko
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Poligraf

Wprowadzenie do książki

Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia tom 2

   Drugi podręcznik praktycznej refleksologii jest zapisem doświadczeń zdobytych podczas wielu lat pracy z osobami, które szukały pomocy, chcąc poprawić stan swojego zdrowia. Wyniki badań medycznych często były w normie, a jednak ciało, umysł i duch cierpiały. Dzięki zabiegom obejmującym stopy, ręce, twarz i głowę można wspomóc ludzi w ich dążeniu do zdrowia.
   Sztuka refleksologii opiera się na systematycznym wykonywaniu prawidłowych zabiegów, bez względu na wiarę w tę pracę. Odpowiedź przychodzi bardzo szybko. Zawsze pozytywna.
   Nie udzielam nigdy porad dotyczących choroby - ONA MNIE NIE INTERESUJE. Ważne jest natomiast poszukiwanie zdrowia w schorowanym ciele człowieka dzięki wykorzystaniu jego sił witalnych zakodowanych już z chwilą urodzenia.
   Moja pasja związana z refleksologią nie słabnie wraz z upływem czasu. Teraz po latach praktyki jestem bogatsza w doświadczenia, żyję bez stresów i napięcia, jestem szczęśliwym człowiekiem we wnętrzu swojego ciała, umysłu i ducha.
   W każdym z nas drzemie nieodkryta siła samouzdrawiania, bo jak powiedział Jan Paweł II: „Każdy z nas jest Arcydziełem Życia”.

Nigdy nie próbuję „być lekarzem” i tego uczę innych.

   Jestem pełna podziwu dla odpowiedzialnej pracy lekarzy, którzy dbają o zdrowie pacjenta nawet wtedy, gdy on sam nie ma ochoty na dokonanie jakichkolwiek zmian w swoim postępowaniu. Ludzie stali się wygodni, chcą szybkiego rozpoznania choroby i oczekują przepisania recepty. Dlaczego nie zmienić ich sposobu myślenia?
   W podręczniku opisane zostały reakcje ciała po określonych zabiegach. Każdy może się nauczyć wykonywania takich zabiegów, wymaga to jednak pewnego wysiłku, czasu i cierpliwości. W myśl powiedzenia:   „Nasze ręce leczą nasze ciało”, marzeniem moim jest nauczenie ludzi bezczynnie leżących w szpitalach podstawowej pracy na stopach, które są przecież niejako lustrzanym odbiciem pracy wszystkich narządów.
   W książce przedstawiam wiele przemyśleń i komentarzy, które są pokłosiem rozmów prowadzonych w trakcie zabiegów z pacjentami, dzielę się radością wynikającą z tej pracy i udzielam podstawowych wskazówek związanych z jej wykonywaniem. Jeśli zrozumiemy, jak zadbać o swoje zdrowie, i nauczymy się je pielęgnować, będziemy mogli cieszyć się nim przez długie lata.

Wanda Budzanowska-Bratko

Szczegóły

 • Autor: 

  Wanda Budzanowska-Bratko

 • Objętość: 

  216

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-7856-252-8

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...