Wczytuję dane...
KOD: 978-83-933508-0-3
Autor: Nelly Radwanowska-Amejgag
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: CoJaNATo

Wprowadzenie do książki

Medycyna Wibracyjna

    Medycyna Nowej Ery Dźwiękoterapia. Uzdrawianie Muzyką Sfer - dźwiękami Kosmosu. Leczenie kamertonami.

Książka Medycyna Wibracyjna jest podsumowaniem wieloletnich poszukiwań klucza do uzdrowienia życia ludzkiego, który potrafiłby uruchomić mechanizmy samoleczenia, pozwalające przynieść ulgę w ludzkim cierpieniu w zakresie jego losu i ciała fizycznego. Jest dedykowana osobom zajmującym się uzdrawianiem lub poszukującym dróg zrozumienia i uzdrowienia siebie lub swoich pacjentów. Warunkiem „zarezonowania” z tekstem jest jednak pełna otwartość czytelnika na zapoznanie się i ewentualnie przyjęcie nowych paradygmatów postrzegania Istoty Ludzkiej.
   Wszystko w świecie i poza nim jest wibracją harmonijnych, kosmicznych dźwięków, współgrających ze sobą od początku istnienia życia w każdej z przejawionych jego form.
   Każdy z nas jest zminiaturyzowanym odzwierciedleniem Wszechświata (makrokosmosu), wpisanego w istotę ludzką (mikrokosmos). Zrozumienie mowy ciała jest równoznaczne ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim, co istnieje we wszechświecie.
   Oddziałując niebiańską esencją dźwięków, sprowadzoną na ziemski plan w postaci kamertonów planetarnych, możemy skutecznie przywrócić moc ciału, umysłowi i duszy, jednocześnie zasilając wszechświat. Podobnie jak wokół Słońca orbitują planety i gwiazdy naszego układu słonecznego, czakry i punkty akupunkturowe są rozmieszczone na swoich orbitach w ciele Istoty Ludzkiej. Energie Yang Niebios oraz Yin Ziemi nieustannie wlewają się poprzez czakry i punkty na ciele, wypełniając cały system Mocą, która umożliwia nam życie na planie fizycznym.
   Choroba jest zawsze konsekwencją świadomego lub zwykle nieświadomego podążania niewłaściwą ścieżką w życiu. Stanowi lampkę ostrzegawczą, informującą nas o stanie zagrożenia. Ciało mówi poprzez swoje niedomaganie: “Zatrzymaj się! Nie rób tego! Nie tkwij w tej sytuacji! Bądź świadomy tego, co czynisz! Chcę ci pomóc, posłuchaj mnie wreszcie!” Właśnie z tego powodu terapeuta pracując w obrębie ciała swego pacjenta, sam musi być tego świadom, by nie czynić gwałtu na naturze, wykręcając sygnał ostrzegawczy stojący na jego drodze. Należy mu pokazać ten znak i dokładnie wytłumaczyć, jak go interpretować i w jaki sposób rozpocząć proces likwidowania przyczyny schorzenia. Nikt tego nie może zrobić za osobę, która otrzymała określony znak ostrzegawczy. Prawa natury, znajdujące swe odbicie we wszechświecie, dotyczą każdego z nas.
   Aby uzdrowić Istotę Ludzką, należy przywrócić pierwotny przepływ wibracji, które wnoszą życiowe energie Kosmosu w ciało. Dźwięk jest stosowany w intencji nastrojenia i zharmonizowania organizmu ludzkiego w oparciu o zjawisko rezonansu z dźwiękami planet. Na podobieństwo rozstrojonego instrumentu muzycznego chory człowiek musi ulec właściwemu nastrojeniu, by wyzdrowieć.

   Dr Nelly Radwanowska-Amejgag jest lekarzem, absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej.
   Ciągłe poszukiwanie odpowiedzi na pytania o przyczyny ludzkiego cierpienia i metody skutecznego ich uzdrawiania zawsze były jej głównym motorem procesu poznawczego. Początkowo pracowała w oparciu o medycynę akademicką, ale doświadczenia zawodowe i osobiste skierowały ją na ścieżkę irydiologii, ziołolecznictwa, homeopatii, a w końcu dźwiękoterapii. Ukończyła Poznańską Szkołę Homeopatii Klasycznej. W czasie stypendium naukowego w Japonii poznała tajniki aurikuloterapii. Uczestniczyła tam również w zajęciach Qi-gongu.       Następnie ukończyła szkołę Akupunktury i Medycyny Chińskiej prof. Garnuszewskiego w Warszawie.
   Kolejnym etapem rozwoju stała się dźwiękoterapia, pojmowana zarówno w aspekcie fizykalnego oddziaływania kamertonów, mis grających i gongów, jak również wpływu wibracji na niewidzialne okiem trójwymiarowym aspekty Istoty Ludzkiej (żyjącego Mikrokosmosu), będącego odzwierciedleniem Makrokosmosu.
  Uważa, że w celu uzdrowienia energetyczna natura istoty ludzkiej wymaga leczenia z poziomu energii subtelnych, bowiem zaburzenia w tych wymiarach odwzorowują się na poziomie struktur cielesnych. Działania ograniczające się do poziomu fizycznego powinny być zatem jedynie częścią procesu uzdrawiania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nelly Radwanowska-Amejgag

 • Liczba stron: 

  270

 • Wymiary: 

  170x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-933508-0-3

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...