Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-006-9
Autor: Liz Roberta
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

   Intuicja każdego z nas jest inna: niektórzy ludzie mają zdolności parapsychiczne, podczas gdy inni potrafią uzyskiwać jasne wglądy. Te spostrzeżenia często objawiają się w formie trudnej do wytłumaczenia głębokiej wiedzy lub fizycznego odczucia. Wszyscy znamy termin „przeczucie”. Dzięki pracy z klientami odkryłam, że jest to najczęstszy sposób, w jaki ludzie uzyskują dostęp do swojej intuicji - wyczuwają, że coś jest dobrym lub kiepskim pomysłem. Ze względu na fakt, że każdy może wykorzystać swoją intuicję na wiele sposobów, w tej książce przedstawiam różne techniki, które możesz wypróbować, aby sprawdzić, co jest dla ciebie najlepsze. Niezależnie od tego, czy odpowiednie sygnały otrzymujesz za pośrednictwem oczu, uszu, umysłu, jelit czy ze świata zewnętrznego, istnieje wiele sposobów, aby udać się w kierunku łatwiejszego życia pełnego zabawy i równowagi.

   Bez względu na to, jak zdecydujesz się użyć tego, co podpowiada ci intuicja, trudno będzie ci to zignorować, gdy poznasz odpowiedź. Nie będziesz miał ochoty robić czegoś, co nie jest zgodne z twoim wyjątkowym celem życiowym. Realizacja tego ostatniego będzie napełniać cię energią, a nie ją z ciebie wysysać. Twoja dusza przestanie stawiać opór twoim działaniom. Problemy zdecydowanie mniej nas zniechęcają, gdy wiemy, dlaczego pragniemy się z nimi mierzyć, a rozwiązania przychodzą łatwiej niż w sytuacji, gdy próbujemy poradzić sobie z czymś, co nigdy nie było dla nas odpowiednie. Stan wolnego przepływu jest dla nas naturalny; po prostu musimy usunąć wszelkie przeszkody ograniczające wędrującą przez nas siłę życiową.

Autorka opracowała 21 transformujących pytań, które pomogą ci podjąć konkretne kroki i aktywować intuicję. Dzięki co dziennym praktykom duchowym dowiesz się, co jest dla ciebie odpowiednie i ważne. W tej książce znajdziesz wiele ćwiczeń zatytułowanych „Intuicja w działaniu". To komplet praktycznych technik, medytacji, manifestacji oraz aktywności sprzyjających samopoznaniu i refleksji. Wykonując te ćwiczenia na co dzień, przekonasz się, że łatwiej będzie ci stosować intuicję w praktyce.

Dzięki informacjom zawartym w tej książce:

wzbogacisz swoje życie duchowe:
odzyskasz spokój i równowagę, pozbędziesz się z ciała i umysłu rozpraszających elementów i skupisz się na tym, co jest dla
ciebie najważniejsze;
dowiesz się, jak aktywować i wsłuchać się w podpowiedzi intuicji;
poznasz sposoby na to, jak wykorzystać przeczucia w relacjach z bliskimi, do rozwoju kariery zawodowej czy prowadzenia własnego biznesu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Liz Roberta

 • Tytuł oryginału: 

  Living in Tune: 21 Questions to Activate Your Intuition and Find Your Life Purpose

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8301-006-9

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...