Wczytuję dane...
KOD: 978-83-916382-5-5
Autor: Neale Donald Walsch
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Ravi

'

Wprowadzenie do książki

Co powiedział Bóg ?

   Oto najważniejsze Boże przesłanie dla świata, zawarte w czterech słowach:

"Zupełnie mnie nie zrozumieliście”.

   Wielu czytelników dziewięciotomowej serii Rozmowy z Bogiem prosiło Neale''a Donalda Walscha o przekazanie nam najważniejszych fragmentów Bożego przesłania w bardziej zwięzły sposób.

   W rezultacie powstała książka, która szczegółowo i jednocześnie zwięźle przekazuje nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć o życiu i jego doświadczaniu. Dokonując syntezy przeprowadzonych na przestrzeni lat rozmów Walsch, zachęca czytelników, aby odrzucili swoje religijne i kulturowe uwarunkowania i zaczęli żyć jak istoty, które, choć ułomne, odzwierciedlają pełnię człowieczeństwa, odznaczając się otwartością serca i umysłu oraz otwartością na nowe idee.

   Do stawiania kolejnych kroków w tej duchowej podróży nie wystarczy jednak zrozumienie najważniejszych elementów przekazu zawartego w Rozmowach z Bogiem. Z tego właśnie powodu Walsch zamieścił w swojej książce również cenne sugestie, które ułatwią nam wykorzystanie każdego z 25 najważniejszych przekazów w naszym życiu codziennym.

A oto i uzupełnienie poprzednich książek

  I znowu, po napisaniu dziewięciu książek z serii Rozmowy z Bogiem, robię to, co robiłem za każdym razem, gdy zasiadałem do pisania nowej książki. Zadaję sobie pytanie:
Po co piszesz tę książkę?
Co chcesz za jej sprawą osiągnąć?
Czy taka książka jest potrzebna?
Pozwól, że sam odpowiem na własne pytania, aby dać Ci pewne pojęcie o tym, co znajdziesz w tej książce, i abyś mógł zadecydować, czy chcesz udać się w tę podróż.

 • Piszę tę książkę, ponieważ niezliczona liczba osób prosiła mnie niezliczoną liczbę razy, abym rozszerzył to, co Bóg miał do przekazania na trzech tysiącach stron składających się na serię Rozmowy z Bogiem - a chcę to zrobić w pojedynczym tomie, aby przekazowi temu nadać jak najbardziej przystępną formę. 
 • Tym, co chcę osiągnąć dzięki niniejszej, niepublikowanej dotąd, rozszerzonej wersji przekazu zawartego w książkach z serii Rozmowy z Bogiem, jest sprawienie, by stał się on przydatny w codziennym życiu. Chcę, aby zaprezentowane idee miały charakter funkcjonalny, a nie wyłącznie konceptualny. 
 • Książka ta potrzebna jest z dwóch powodów. Po pierwsze, Rozmowy z Bogiem przeczytały miliony ludzi (książki z tej serii zostały wydane w trzydziestu siedmiu językach), a czytelnicy ci prosili mnie zarówno, abym rozszerzył prezentowany w nich materiał, jak również bym wskazał fragmenty przekazu mające najdonioślejsze znaczenie. Po drugie, przekaz zawarty w Rozmowach z Bogiem może zmienić świat, jeśli tylko ludzie będą potrafili go zastosować, a zmiana jest światu rozpaczliwie potrzebna. I to nie za pięćdziesiąt, nie za dwadzieścia pięć ani za dziesięć lat, ale już teraz.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Neale Donald Walsch

 • Tytuł oryginału: 

  What God Said: The 25 Core Messages of Conversations with God That Will Change Your Life and the World

 • Liczba stron: 

  400

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-916382-5-5

 • Tłumacz: 

  Cezary Welsyng

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...