Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63965-36-5
Autor: Frances Sharpe, dr Caroline Appovian
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Dieta nocna

  Mam dla ciebie nowinę. Chudnięcie nie powinno przysparzać ci cierpienia. Kiedy proces ten przebiega we właściwy sposób i zapewniasz organizmowi dużo odżywczych pokarmów, twój stan zdrowia powinien się polepszyć, a ty powinieneś poczuć się lepiej, a nie gorzej!   Słuchałam relacji pacjentów o skutkach innych diet i czułam narastającą wściekłość. Widziałam, że wielu z nich nie tylko nie straciło na wadze w wyniku stosowania istniejących diet, ale wręcz pogorszyło stan swojego zdrowia, a co więcej czuli się przygnębieni i mieli poczucie, że coś tracą. Wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić.

   Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć 2, 7 czy 50 kilo, ta hybrydowa dieta pomoże ci dokonać tego szybko, bezpiecznie i bez poczucia, że coś tracisz. Nawet jeśli chciałbyś tylko pozbyć się tych kilku dodatkowych kilogramów, które przywiozłeś z wakacji, możesz to zrobić, stosując tę niewymagającą metodę. Dzięki niej osiągnięcie docelowej wagi jest prostsze niż kiedykolwiek przedtem. Dieta nocna pozwala:

 • schudnąć do 1 kilograma z dnia na dzień i do 4 kilogramów w ciągu pierwszego tygodnia, a także każdego kolejnego, aż do osiągnięcia wagi docelowej, 
 • zapobiec efektowi plateau, 
 • szybciej spalać więcej tłuszczu, 
 • jeść więcej, a jednocześnie bardziej chudnąć, 
 • ćwiczyć mniej, a spalać więcej tłuszczu, 
 • powstrzymać skurcze głodowe żołądka, 
 • poprawić stan zdrowia.

   Poznałam skuteczność tej diety na przykładzie tysięcy pacjentów i chciałabym, aby okazała się równie skuteczna w twoim przypadku. Dlatego postanowiłam podzielić się tą metodą w niniejszej książce. Chciałabym, abyś mógł odczuć szybkie efekty, których pragniesz i dobrze się przy tym czuł.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Frances Sharpe, dr Caroline Appovian

 • Tytuł oryginału: 

  The Overnight Diet. The Proven Plan For Fast, Permanent Weight Loss

 • Liczba stron: 

  360

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63965-36-5

 • Tłumacz: 

  Ryszard Oślizło

 • Rok wydania: 

  2014

Napisz opinię
2014-05-07 10:10:43 - Magdalena

Dieta nocna została opracowana przez amerykańską Panią Doktor Caroline Apovian, która podjęła się dość trudnego zadania odchudzenia Amerykanów. To nie lada wyczyn, a jednak dzięki niej tysiące ludzi pozbyło się zbędnego balastu i odzyskało uśmiech na twarzy. Na czym rzecz polega? Na jedzeniu konkretnych produktów, co nie oznacza wprowadzenia restrykcyjnych ograniczeń. Jadłospis jest bardzo urozmaicony przez co unikniemy „posiłkowej rutyny” i będziemy nasyceni. Jest też coś dla łasuchów- dieta pozwala na spożywanie np. masła orzechowego. Głównym założeniem diety jest wspomaganie budowy masy mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. W trakcie jej stosowania i po Twój organizm zmieni się w potężny spalacz tłuszczu. Dieta jest podzielona na dwa etapy- pierwszy rozruchowy trwający jeden dzień, gdzie rozkoszujemy się smacznymi koktajlami proteinowymi oraz drugi sześciodniowy, gdzie spożywamy produkty wspomagające proces budowy mięśni. Autorka zaleca również aktywność fizyczną, zestaw ćwiczeń oraz ich dokładny opis również znajdziemy w książce. Książka zawiera dokładny bardzo zrozumiały opis procesów zachodzących w naszym organizmie podczas stosowania diety. To ważne, by wiedzieć co, jak i dlaczego się tak dzieje. Autorka wytyka błędy powszechnie stosowanych diet w sposób bardzo racjonalny. Przedstawia przyczyny dlaczego w efekcie końcowym 95% ludzi stosujących diety przybiera na wadze. Znajdziemy w niej również bardzo dużo ciekawych przepisów.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Treść
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...