Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-150-6
Autor: Jenny Turknett, dr Josh Turknett
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Migreny wiszą nad Tobą niczym fatum?

Jeśli cierpisz na migrenę, wiesz z doświadczenia, że leki na receptę mogą tylko pomóc złagodzić Twoje cierpienie. Wiesz również, że Twój kolejny atak może uderzyć w każdej chwili, w wyniku czego jesteś skazany na życie pełne lęku i niepokoju, nie wiedząc, kiedy odpowiedzialność związana z pracą i życiem rodzinnym znowu zejdzie na dalszy plan, zepchnięta tam przez tępe pulsowanie wewnątrz czaszki. Niestety, pomimo wielu postępów w medycynie, nadal nie ma prawdziwego lekarstwa na migrenowy ból głowy. Ale czy oby na pewno?

Książka, która przywraca migrenowcom nadzieję!

W tej publikacji neurolog w przeszłości również cierpiący na migreny, oferuje czytelnikom rewolucyjne lekarstwo dietetyczne, które zadziałało w jego przypadku oraz u jego licznych pacjentów. Chodzi o dietę o niskiej zawartości pszenicy, cukru i przetworzonej żywności oraz bogatą w organiczne, wysokobiałkowe produkty zwierzęce. Książka analizuje także związek pomiędzy stanami zapalnymi, dietą i migrenami oraz zawiera 21-dniowy plan posiłków, mogących pomóc czytelnikom zmienić sposób, w jaki jedzą. Przestrzegając tego łatwego planu odżywiania miliony chorych odkryją życie wolne od objawów migreny – i to na dobre.

Skuteczność potwierdzona naukowo

Książka zawiera wyczerpujące, oparte na badaniach informacje, wyjaśniające, przez co przechodzi mózg podczas migrenowego bólu głowy, fazy migrenowe i sposoby diagnozy. Omawia również zagrożenia i korzyści płynące z leków przeciwmigrenowych, naturalnych środków na migrenę, dietetycznych wyzwalaczy bóli głowy oraz szczegółowe, praktyczne instrukcje dotyczące diety uwalniającej od migren.

Dla tych, którzy stracili nadzieję…

Jeśli spróbowałeś leków przeciwmigrenowych, ale nie odczułeś prawdziwej ulgi, nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego. Zmieniając sposób, w jaki jesz i rozumiejąc, jakie pokarmy mogą wywołać ból głowy, możesz zacząć czuć się lepiej, bez groźby, która w przeciwnym wypadku zawsze by ciążyła nad wszystkim, co robisz.

Autorytety gorąco polecają tę książkę

Dieta i styl życia proponowany w tej książce są niezwykle skuteczne w walce z migreną. W rzeczy samej stanowią one ogólny przepis na super zdrowie i długowieczność. Za pomocą technik tutaj przedstawionych Josh Turknett pomógł nie tylko sobie, ale również wielu pacjentom, a zgromadzoną przez lata wiedzę odnośnie zwalczania migren udostępnia teraz w tym przewodniku. Jeśli dokuczają Ci migreny, proszę, przeczytaj tę książkę!
– doktor nauk Paul Jaminet, popularny autor oraz redaktor czasopisma Journal of Evolution and Health

Uwielbiam tę książkę. Osobiście cierpię na chorobę autoimmunologiczną, a dzięki tej zabawnej i łatwej w zrozumieniu lekturze teraz wiem nie tylko więcej, ale również jestem pewna, że mogę żyć dłużej. Jako szef kuchni uważam, że zarówno dieta, jak i przepisy, które się tutaj znajdują, są jak najbardziej praktyczne. W tej pouczającej i niezwykle pomocnej książce Turknett naprawdę odnosi się do problemów zwykłych ludzi. Ta książka zmieni Twoje życie”.
– Tracey Bloom, kucharka, doradca stylu życia i uczestniczka programu Top Chef

Odważnie napisana, pouczająca i interesująca książka, która daje nadzieję, że sposób leczenia migreny może już na zawsze ulec zmianie na lepsze. Lektura obowiązkowa dla osób cierpiących na migreny i dla lekarzy leczących pacjentów z migrenami.
– dr Timothy Lo, neurolog i specjalista od leczenia bólu

Autorzy znają się na rzeczy

Doktor Josh Turknett w 2001 roku ukończył Emory School of Medicine. Jest specjalistą neurologiem oraz zajmuje się badaniami klinicznymi na polu migreny, udarów, choroby Alzheimera i Parkinsona. W Atlancie prowadzi prywatną praktykę neurologiczną, do której zgłasza się wielu pacjentów i już dwa razy portal www.vitals.com uznał go za jednego z najlepszych lekarzy w Stanach Zjednoczonych. Jenny Turknett ma doświadczenie w pieczeniu, obsłudze gastronomicznej i planowaniu imprez. Obecnie pracuje jako freelancerka i pisze o jedzeniu, a także jest krytykiem kulinarnym dla Atlanta Journal-Constitution.

Czas, byś skorzystał z ich doświadczenia.

Miej migrenę z głowy!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jenny Turknett, dr Josh Turknett

 • Tytuł oryginału: 

  The Migraine Miracle: A Sugar-Free, Gluten-Free, Ancestral Diet to Reduce Inflammation and Relieve Your Headaches for Good

 • Liczba stron: 

  288

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-150-6

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...