Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-099-1
Autor: Siranus Sven von Staden
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Leczenie kwantowe dla każdego

    Jak to możliwe, że dopiero teraz odkrywamy leczenie kwantowe? W istocie swej to już bardzo stara metoda, więc jej „odkrycie” to nie całkiem właściwe słowo; dużo trafniej określa to wyraz „popularyzacja”. Jej początkiem jest hawajska huna. Tamtejsi szamani, czyli kahuna, stosowali tę metodę pod nazwą kahi, magicznego dotknięcia. Właśnie w tym rzecz. Dłonie uzdrawiacza tylko łączą ze sobą dwa punkty. I dlatego leczenie kwantowe bywa też nazywane metodę dwóch punktów. A mam pewność, że wy też możecie łączyć ze sobą dwa punkty.
   Upowszechnili tę metodę dwaj Amerykanie: dr Richard Bartlett i dr Frank Kinslow. Działając niezależnie od siebie jako dwaj chiropraktycy, obydwaj trafili na ten sposób uzdrawiania. Praktykując go i uzdrawiając nim coraz to skuteczniej, ogłosili wreszcie, jako swe zadanie, że rozpowszechnią na świecie metodę dwóch punktów, każdy po swojemu.

METODA DWÓCH PUNKTÓW

   Abyście sobie mogli wyobrazić, co się dzieje, kiedy wasze ciało nastawione zostaje na samoleczenie, pozwolę sobie na krótki wypad w dziedzinę fizyki kwantowej. Zachodzi taka prawidłowość, nazwana „zasadą skrzyżowania”. W toku nader sensacyjnego eksperymentu badacze odkryli, co następuje.
    Podzieliwszy cząstkę światła, tak zwany foton, na dwie części, przenieśli je na dwa osobne, bardzo dalekie od siebie miejsca. Kiedy jedna z tych cząstek została wyposażona w jakąś informację, ta sama informacja pojawiała się nagle, w tej samej chwili, w drugiej z cząstek. Było to coś przełomowego, jako że wedle teorii względności Einsteina nie istnieje nic szybszego niżeli prędkość światła.
   A jednak nie występowała żadna wymierna różnica czasu między przemianą jednej i drugiej cząstki.
   Otóż identyczne przeniesienie informacji zachodzi też w metodzie dwóch punktów, czyli w leczeniu kwantowym. Dotyka się iednego miejsca na ciele, które jest „nie w porządku”, i równocześnie drugiego miejsca, będącego „w porządku”. W tymże momencie zachodzi proces skrzyżowania. Obydwa punkty synchronizują się i przywrócony zostaje porządek. To wszystko. Później przekonacie się, że właściwie nie jest nawet jeszcze potrzebne czynne dotknięcie, bo przy leczeniu na odległość moglibyście niewłaściwie dotknąć tego drugiego miejsca. Wystarczy samo wyobrażenie.
   Tak prosta może być przemiana, czyli uzdrowienie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Siranus Sven von Staden

 • Tytuł oryginału: 

  Quantenheilung kann jeder - auch Sie! - Die Methode kurz, prägnant und praktisch auf den Punkt gebracht

 • Liczba stron: 

  112

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-099-1

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...