Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66890-31-2
Autor: David Icke
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788366890312
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Zastanawiasz się, czemu niektórzy odnoszą tak spektakularne sukcesy? Jak to się dzieje, że ich władza zdaje się nie mieć żadnych granic? Koniecznie musisz przeczytać książkę Największy sekret.

Niebawem polityka, biznes, bankowość, a nawet wojsko i media będą w pełni scentralizowane. Już tylko kilka kroków dzieli ludzkość od globalnej rewolucji, która na zawsze odmieni życie na Ziemi. Aktualnie podejmowane decyzje i wybór drogi będą miały ogromny wpływ na kolejne pokolenia. Jeden błąd może doprowadzić do tragedii. Czas wydostać się z mentalnego więzienia, w którym ludzkość trzymana była przez ostatnie tysiąclecia.

Okazuje się, że świat rządzony jest przez Reptilian. Jest to znacznie lepiej rozwinięta rasa znajdująca się w czwartym wymiarze. Ta gadzia rasa zajmuje najważniejsze stanowiska na Ziemi - są prezydentami, ministrami, władcami, a jako narzędzia zniewolenia używają religii oraz sfałszowanych wyników badań naukowych. Wszystko po to, aby zawładnąć kolejną planetą i zyskać władzę absolutną.

Największy sekret to poprawione wydanie książki jednego z najbardziej kontrowersyjnych autorów obecnych czasów. David Icke zabiera Czytelnika w niezwykły świat konspiracji i tajnych planów, które Reptilianie za wszelką cenę starają ukryć się przed ludzkością. Dzięki temu możliwe będzie przewidywanie kolejnych kroków obcej rasy i odzyskanie pełnej i prawdziwej wolności. David Icke przedstawia najważniejsze nazwiska, daty, plany oraz opisuje ich metody działania. Autor znany jest również z dwutomowego cyklu Iluzja percepcji składającego się z tytułów Stek bzdur oraz Demaskowanie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Icke

 • Liczba stron: 

  672

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66890-31-2

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...