Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65404-98-5
Autor: Kulreet Chaudhary
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Ajurwedyjski detoks

  Czy ten program jest detoksem? Odpowiedź brzmi tak i nie. Wpłynie na twój organizm w głęboko oczyszczający sposób, jednak nie będzie przypominał żadnego z detoksów, jaki robiłeś wcześniej, ponieważ poruszy amę głęboko zakorzenioną w twoim ciele i umyśle. Na tym właśnie polega Ajurwedyjski detoks.
  To, co ama robi z ciałem, jest złożone i wpływa na twoje życie na wiele sposobów. Abyś to w pełni zrozumiał i nabrał motywacji, której potrzebujesz, by skorzystać z Ajurwedyjskiego detoksu i przemienić swoje ciało, chcę, być zrozumiał, co się dzieje z twoim mózgiem, brzuchem i całym organizmem. Chcę, żebyś zrozumiał naukowe podstawy i to dlaczego Ajurwedyjski detoks nie jest po prostu detoksem, tylko zmianą biochemicznego paradygmatu popartą rozległymi badaniami naukowymi. Chcę, żebyś zobaczył, dlaczego Ajurwedyjski detoks naprawdę cię zmieni na poziomie komórkowym.

   Detoksykacja to nieustający proces na resztę życia, ale możesz żyć w zdrowiu od teraz do sędziwego wieku. Zwracaj uwagę na swoje ciało. Zwracaj uwagę na sposób, w jaki żyjesz i jaki ma to na ciebie wpływ. Co się dzieje w twoim ciele, kiedy jesz różne rzeczy, a nawet myślisz o różnych rzeczach? Wykonałeś swoje zadanie, ale świadomość ciała zostaje na zawsze i nigdy nie powinieneś przestać dbać o siebie.
  Przede wszystkim pamiętaj, że zdrowie ma wiele stron i aspektów, każdy z nich może być jak migocząca ścianka brylantu. Zdrowie pozwala ci żyć w pełni świadomy i zaangażowany sposób. Zycie jest nieskończenie złożone, a ajurweda to nauka o życiu. Niech twoje własne życie będzie dla ciebie źródłem wiedzy, twoją pasją i najwyższą motywacją. Ajurwedyjski detoks to gotowość do życia, ale na tym się nie kończy. Po tym jak już przygotujesz siebie na zdrowie, najlepsze dopiero się zacznie - życie w zdrowy sposób i odkrywanie, jak daleko możesz zajść, ile możesz zdobyć i jak w pełni żyć w zgodzie z samym sobą.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Kulreet Chaudhary

 • Tytuł oryginału: 

  The Prime: Prepare and Repair Your Body for Spontaneous Weig

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65404-98-5

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Zielińska

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...