Wczytuję dane...
KOD: 978-83-909614-0-8pak
Autor: Anna Ciesielska
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788390961408
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Centrum Anna

Wprowadzenie do książki

Pakiet Filozofia zdrowia, Filozofia Życia

Pakiet dwóch książek Anny Ciesielskiej „Filozofia Zdrowia Kwaśna, surowe, zimne” i „Filozofia życia” łączy filozoficzne refleksje i praktyczne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia i zdrowego jedzenia według kuchni pięciu przemian. Autorka Anna Ciesielska łączy koncepcje filozoficzne z tradycyjnymi chińskimi zasadami pięciu elementów i kuchni pięciu elementów, aby umożliwić ludziom lepsze zrozumienie wpływu żywności i stylu życia na nasze zdrowie.

W Filozofii zdrowia kwaśnego, surowego i zimnego Anna Ciesielska skupia się na tradycyjnej kuchni pięciu żywiołów, jednym z filarów medycyny chińskiej. Autorzy analizują wpływ pożywienia na nasze zdrowie i samopoczucie oraz proponują różne sposoby przyrządzania posiłków w oparciu o zasady pięciu żywiołów. Książka zawiera również wiele praktycznych wskazówek i przepisów, które pomogą nam osiągnąć wewnętrzną równowagę i zapewnić optymalne funkcjonowanie naszego organizmu.

Książka Filozofia Życia koncentruje się na koncepcjach filozoficznych i tradycyjnych zasadach Pięciu Żywiołów. Autorzy zachęcają czytelników do zastanowienia się nad sensem i wartościami, które kierują ich życiem, oraz analizują pojęcia takie jak wolność, szczęście, miłość i sens życia. Książka zawiera również wiele praktycznych wskazówek, jak żyć zgodnie z zasadą Pięciu Żywiołów, pozwalających osiągnąć wewnętrzną harmonię i równowagę.

Obie książki Anny Ciesielskiej łączą filozofię, zdrowy tryb życia i tradycyjną medycynę chińską, a także zawierają wiele praktycznych wskazówek i przepisów. Stosując zasady Pięciu Żywiołów i Pięciu Żywiołów w Kuchni, czytelnicy mogą osiągnąć wewnętrzną równowagę, zdrowie i harmonię w swoim codziennym życiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anna Ciesielska

 • Liczba stron: 

  270, 319

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-909614-0-8, 978-83-909614-1-5

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...