Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7191-979-4
Autor: Keith Harary, Pamela Weintraub
EAN: 9788371919794
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Poradnik parapsychiczny

   Doznawanie przeżyć poza ciałem nie oznacza wcale, że doznający całkowicie zerwał kontakt ze swoim ciałem fizycznym, czy też zerwał wszelkie więzy łączące go z codziennością. Wręcz przeciwnie, doznania te pozwalają znacznie lepiej poznać własne ciało, a kontakt z rzeczywistością czynią znacznie bardziej pełnym i intensywnym. Oczywiście, możliwość przeżywania doznań „poza ciałem”, określanych w literaturze jako    OBE (out-of-body-experiences), wymaga wykonania pewnej pracy. Tym łatwiejszej, z im większą łatwością będziemy potrafili osiągać stan relaksu.
   Rozpoczynamy więc na łamach tej książki nasz Program Swobodnego Lotu, połączony z zestawem ćwiczeń pozwalających na zintensyfikowanie więzi psychicznych łączących nasz umysł z ciałem. W miarę upływu dni poczujecie, że więzi ze środowiskiem, w jakim żyjecie są głębsze niż dotąd i wzbogacone o nieznane dotąd zmysłowe doznania.
   Kiedy ten Pierwszy Tydzień minie, powinniście już być w stanie świadomie panować nad swoim ciałem, a także kontrolować to wszystko, co wasze zmysły przyjmują z zewnątrz. Powinniście też już być w stanie wręcz na zawołanie rozszerzać wasz punkt postrzegania rzeczywistości z wnętrza na zewnątrz i odwrotnie.

   W następstwie przedstawionych w tej książce ćwiczeń nauczysz się, w jaki sposób budzić się we własnych snach. Pod koniec naszego czterotygodniowego programu powinieneś wywoływać i utrzymywać świadome sny i udawać się w trakcie takich snów w odległe miejsca, brać udział w wymyślnych, wysoce ekscytujących przygodach, zgłębiać najbardziej prywatne fantazje seksualne z całą gamą śnionych kochanków, poszukiwać twórczych rozwiązań dla osobistych i zawodowych problemów, a nawet wzmacniać swój system immunologiczny, co będzie miało znaczący wpływ na poprawę twojego zdrowia. Może się     także okazać, że w wyniku poznania i zrozumienia swoich najgłębszych myśli i odczucia na temat śmierci, egzystencjalizmu i Boga, przewyższysz zwykłe poziomy postrzegania rzeczywistości. Premią dla uczestników Programu Twórczego Snu będzie nauka naszej metody na wywoływanie szczególnie intensywnej formy świadomych snów - odmiennego stanu, zwanego przez nas wysoką świadomością - opartej na zasadach wypracowanych wieki temu przez tybetańskich jogów.
   Ale zanim zaczniemy, chcielibyśmy, abyś pomyślał o śnieniu w mniej więcej taki sam sposób, w jaki myślisz o prowadzeniu samochodu. Przypomnij sobie, ile razy jechałeś autostradą i prawie wcale nie zwracałeś na to uwagi. W pewnej chwili spoglądasz na drogę i uświadamiasz sobie, że ktoś sprawuje nad pojazdem pełną kontrolę - a ten ktoś, o czym doskonale wiesz, to ty.
   Proces śnienia działa w podobny sposób. Zazwyczaj nie uświadamiasz sobie, że sprawujesz nad nim kontrolę; ale począwszy od każdego słowa wypowiedzianego przez śnioną prze ciebie postać, poprzez każdą cegłę w wyśnionym domu, aż do dokładnej liczby płatków kwiatu w śnionym przez ciebie ogrodzie ty i tylko ty jesteś autorem i projektantem swoich snów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Keith Harary, Pamela Weintraub

 • Tytuł oryginału: 

  Have an Out-of-Body Experience in 30 Days: The Free Flight Program

 • Liczba stron: 

  278

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7191-979-4

 • Tłumacz: 

  Jerzy Śmiigiel

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...