Wczytuję dane...
KOD: 978-83-917346-3-6
Autor: Joel S. Goldsmith
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Head Republic

Wprowadzenie do książki

Droga do nieskończoności

  Istnieje sposób, dzięki któremu możemy uwolnić się od grzechu, choroby, ubóstwa oraz skutków wojen i ekonomicznych zmian. Wystarczy, że nasze materia-listyczne podejście do egzystencji zastąpimy zrozumieniem i świadomością życia jako idei duchowej.
   W ciągu wieków postrzeganie człowieka i wszechświata jako bytów materialnych prowadziło zawsze do lęku zarówno o jaźń osobową, jak i egzystencję całych narodów. Stan ten trwa nadal i pogłębia się szczególnie dziś, kiedy odkrywamy coraz bardziej destrukcyjne siły materialne. Żyjemy obecnie w świecie, w którym jedna mała cząstka chemicznej substancji jest w stanie zniszczyć całą populację Stanów Zjednoczonych i Kanady -a przypuszczalnie nie jest to jeszcze największa z możliwych sił. W świecie materii nie ma siły, która mogłaby przezwyciężyć tak potężne moce. Materialistyczne widzenie świata nie pozostawia nam żadnej nadziei. Sposobem na bezpieczeństwo, harmonię i zdrowie może być wyłącznie osiągnięcie określonego stopnia duchowej świadomości.
   Wielkim sekretem naszej egzystencji jest to, że pomimo naszego przekonania o istnieniu przeciwstawnych mocy - Dobra i Zła - nie istnieją one realnie, a są jedynie elementem naszego materialistycznego spojrzenia na człowieka i wszechświat. Ci, którzy osiągnęli pewien stopień duchowej świadomości, udowodnili istnienie prawdziwej, duchowej Rzeczywistości.
   Potrzeba rezygnacji z materialnego spojrzenia na świat na rzecz osiągnięcia duchowej świadomości i funkcjonowania na obszarze duchowości, była celem jasnowidzów, proroków i świętych minionych czasów. Praktyka uzdrawiania i szeroko pojętej duchowej działalności jest również tematem zajęć studentów współczesnych szkół, zajmujących się zagadnieniem praktycznego czy też naukowego chrześcijaństwa. Kiedy świat dowiaduje się, że wszelkie sukcesy w zakresie zdrowia, dobrobytu i bezpieczeństwa w życiu współczesnych zwolenników starożytnego nauczania osiągnięte zostały wyłącznie poprzez wyrzeczenie się materialistycznego spojrzenia na świat i zyskanie duchowej świadomości - pojawia się nadzieja.
   Pytanie brzmi: „Jak osiągnąć duchową świadomość, a tym samym odrzucić materialistyczne spojrzenie na świat?”. Odpowiedź jest prosta: „Czytaj i studiuj objawione w ciągu wieków prawdy o uniwersalnej Świadomości, o Duszy, o Duchu oraz o duchowym stworzeniu i jego prawach. Przyswajaj duchowy sens tych objawień”.
   W książeczce Droga do nieskończoności przedstawiam Duchową Prawdę - tak, jak poznawałem ją przez trzydzieści lat studiowania różnych religii oraz filozofii wszystkich wieków, z czego ostatnich piętnaście lat spędziłem na praktycznym stosowaniu Prawdy do rozwiązywania problemów ludzkiej egzystencji, związanych ze zdrowiem, pracą, życiem rodzinnym i bezpieczeństwem.
   Bądź pewien, że spokój wewnętrzny nadejdzie, kiedy zwrócisz się ku duchowej świadomości życia. Wówczas w świat twoich ludzkich spraw wniknie spokój z wewnątrz - świat dostosuje się do twojej wewnętrznej świadomości Prawdy.
Kiedy tylko doświadczysz przemiany, zarówno w swoim wnętrzu, jak i na zewnątrz, objawienie stanie się twoim udziałem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joel S. Goldsmith

 • Tytuł oryginału: 

  The Infinite Way

 • Liczba stron: 

  140

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-917346-3-6

 • Tłumacz: 

  Krzysztof Chudziński

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...