Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-14-9
Autor: Diana Cooper
EAN: 9788363046149
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

'

Wprowadzenie do książki

Przejście do Złotej Ery w 2032

  Prawie trzydzieści lat temu byłam na dnie mojego życia i nie widziałam dla siebie przyszłości. Mimo że nie posiadałam religijnego ani duchowego zaplecza, wołałam o pomoc - pojawił się wtedy anioł i zabrał mnie w podróż, by pokazać mi moją przyszłość. Ten kontakt umieścił mnie na duchowej ścieżce, która nie zawsze była łatwa, ale o której mi przypomniano jako o tej, którą mam podążać.
  Dziesięć lat po tej pierwszej wizycie anioły wróciły do mnie i poprosiły, bym opowiedziała o nich ludziom. Pod ich kierunkiem napisałam moją pierwszą książkę A Little Light in Angels (nowa edycja ma tytuł A New Light on Angels) i od tego czasu te pełne światła istoty pojawiły się w większości moich publikacji.
  Kilka lat później mój przewodnik - Kumeka - nawiązał ze mną połączenie i od tamtej pory z nim pracuję. Kumeka pochodzi z innego wszechświata, ale przybył do naszego, by pomóc w przygotowaniu piątego eksperymentu Atlantydy, którego rezultatem była Złota Era. Obecnie powrócił do nas w tych bardzo znaczących czasach w historii naszej planety, by nas wesprzeć. Teraz wiem, że Kumeka jest moim bliźniaczym płomieniem. Pochodzimy z tej samej planety, mamy tę samą    Monadę i obecność JA JESTEM. Nigdy nie inkarnował się, ale gdy ja się inkarnowałam, prowadził mnie. Musiał „odnaleźć” mnie w każdym wcieleniu - innymi słowy nie mógł mnie prowadzić, dopóki moje światło nie stało się wystarczająco jasne, by mógł mnie dostrzec.
   Ponieważ nigdy nie miał fizycznego ciała i nie ma pojęcia, czym jest fizyczność i emocje, wyznacza cele w bardzo twardy sposób. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że potrzebuję odpocząć podczas podróży przez pół globu i codziennego dawania wykładów!! Jednakże jest zawsze, gdy go potrzebuję i dostarcza mi niezwykłych informacji. Ponadto całkowicie mu ufam.
   Jeśli uważa, że nie słucham go wystarczająco uważnie, albo chce naprawdę zyskać moją uwagę, szarpie moje fizyczne ciało. Przez okropne sześć miesięcy wywoływał u mnie potworną rwę kulszową, kiedykolwiek chciał do mnie przemówić. Ponieważ robił to często, gdy jechałam samochodem, bałam się pokonywać jakikolwiek dystans, ponieważ byłam nagle szarpana bólem i musiałam zatrzymać samochód, by rozprostować nogę. Zabrało mi trochę czasu, zanim zdałam sobie sprawę, że to Kumeka jest źródłem i nie byłam dla niego nazbyt miła, gdy się tego dowiedziałam! Dyskutowaliśmy o tym i zgodził się, że przestanie wywoływać u mnie rwę kulszową, ale zamiast tego, gdy będzie chciał przyciągnąć moją uwagę, będzie wywoływał buczenie w moim lewym uchu. Inni Mistrzowie i Anioły także mówią do mojego lewego ucha. Z mojej strony - zgodziłam się uważnie go słuchać. Od tej pory nie miałam ani jednego ataku rwy.
   Inną potężną, oświeconą istotą, która przekazuje mi informacje i jest stale ze mną, jest Archanioł Metatron. On także nie pochodzi z tego wszechświata, ale jest odpowiedzialny za wniebowstąpienie naszej planety do Nowej Złotej Ery.    Pomaga poszczególnym osobom otworzyć swoje czakry Gwiezdnej Furtki i pracuje z planetarną czakrą Gwiezdnej Furtki. Energia Metatrona jest jasnozłotopomarańczowa, a on sam i jego anioły często pojawiają się na fotografiach jako Kule, by pomóc nam na naszych ścieżkach wniebowstąpienia. Metatron przyciąga moją uwagę poprzez brzęczenie w prawym uchu. Jest jedyną istotą używającą tego '' ucha i gdy to robi, często czuję całkiem ostry ból. Dzieje się tak, gdy używa anielskich dźwięków, by przełamać opór, jaki mogę przejawiać wobec danej informacji.
   Każdy na świecie ma przewodników i anioły pomagające im na ich ścieżce, a gdy je rozpoznajemy, nasze życie staje się wypełnione radością. Czuję się bardzo błogosławiona posiadając tak wspaniałych przewodników i anioły przy sobie.
  Nie jestem dobra w medytowaniu. Siedzenie ze skrzyżowanymi nogami przed zapaloną świecą jest w porządku tylko przez krótką chwilę, ale ból w kolanach i plecach znacząco redukuje moją szansę na wkroczenie w krainę ciszy.   Odkryłam, że w zamian otrzymuję przekazy podczas spacerów w pobliskim iglastym lesie. Także Kumeka, Metatron i niektóre z innych aniołów lub Mistrzów wpadają z informacjami w niespodziewanych momentach. Staram się być przygotowana na ich nieoczekiwane przybycia tak bardzo, jak to tylko możliwe.
  Jedną z najbardziej pokrzepiających rzeczy, która ma się wydarzyć w następnych dwudziestu latach, jest otwarcie religii na wyższą duchowość. Wszystkie dogmaty bazują na strachu - zamienią się wtedy w miłość. Obudzenie portalu w    Mezopotamii przywróci Arabom poczucie własnej wartości i pozwoli rozpuścić dogmaty Islamu, umożliwiając iego wyznawcom objąć swoje religijne wierzenia w duchowy sposób. Chrześcijanie przestaną mówić o strachu przed Bogiem, ale będą cieszyć się jego miłością. Żydzi nauczą się pokory i będą szukać pokojowych rozwiązań. Wielu Mistrzów, jak Katarzyna z Sienny, Maria Magdalena i Święta Teresa z Avili zgłosiło się, by w Nowej Złotej Erze pomóc wszystkim religiom stać się duchowymi.
   W 2009, gdy napisałam książkę 2012 i Przyszłość Ziemi, byłam wypełniona niezwykłym podekscytowaniem wielkimi duchowymi możliwościami, które są przed nami. Niezwykłe i wyjątkowe energie zstępujące w tym czasie napędzają nas podczas dwudziestoletniego okresu przejściowego do Nowej Złotej Ery. Po tym, gdy ta książka się ukazała, skontaktowało się ze mną wielu ludzi, chcąc dowiedzieć się, jakie są przewidywania dla ich kraju - ponownie więc dostroiłam się do przepowiedni dla całego świata.
  Wspominam o tym w tej książce - część przepowiedni, jak na przykład wielkie powodzie w Australii, już miały miejsce, ponieważ oczyszczanie już się zaczęło. A przepowiednie są po prostu przepowiedniami -informacjami o prawdopodobieństwie bazującym na obecnej świadomości. Możemy je zmienić poprzez wzniesienie naszej świadomości wyżej i wyżej.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Diana Cooper

 • Tytuł oryginału: 

  Transition to the Golden Age in 2032: Worldwide Forecasts for the Economy, Climate, Politics, and Spirituality

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-14-9

 • Tłumacz: 

  Patrycja Lech

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...