Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-5684-4
Autor: Charles Richards
EAN: 9788324656844
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: One Press

Wprowadzenie do książki

Psychologia dostatku, czyli jak się buduje finansową prosperity

  Dlaczego niektórzy odczuwają permanentny stan braku pieniędzy i obawy o sprawy materialne, podczas gdy inni dobrze prosperują niezależnie od rozmiaru konta bankowego? Dlaczego niektórzy drżą na samą myśl o wyznaczaniu celów finansowych, a inni podchodzą do tego z entuzjazmem i pewnością?

  Co takiego różni te osoby? Czyżby był to ich stosunek do pieniędzy?

  Ludzie, którzy mają zdrowe podejście do pieniędzy, wykazują wspólne nawyki i cechy. Więc cóż takiego myślą i robią inaczej? Czy te zachowania są wpisane na trwałe w ludzką psychikę, czy też można się ich wyuczyć?

  W swej prowokującej książce psychoterapeuta dr Charles Richards dostarcza nieoczekiwanych i zachęcających odpowiedzi na te pytania. W oparciu o swoje badania i wywiady z ekspertami dr Richards ukazuje, jak każdy z nas może rozwinąć pomyśle relacje w odniesieniu do pieniędzy i stworzyć bogate i satysfakcjonujące życie.

  Istotą książki Psychologia dostatku są historie ludzi, którzy zmierzyli się z przeciwnościami losu z odwagą i stworzyli sobie wyjątkowe życie. Ich świadectwa, razem z wywiadami dr Richardsa z profesorami finansów, tworzącymi prawo, przedsiębiorcami i tytanami sukcesu, to prosta ścieżka ku jaśniejszej przyszłości dla nas wszystkich.

  Obecnie żyjemy w męczącym środowisku gospodarczym. Każdego dnia popularni eksperci finansowi upominają nas trwaniu w stanie gotowości, bezpiecznym rozgrywaniu i ochronie przed niepewną przyszłością. W przeciwieństwie do głosów wzmagających strach i wątpliwości odpowiedzi dr Richardsa są pełne równowagi, mądrości i optymizmu.

  Psychologia dostatku to pozycja dla każdego, kto chce odnieść sukces osobisty i zawodowy, i osiągnąć stan prawdziwego prosperity. Książka opisuje korki postępowania na ścieżce ku lepszemu życiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Charles Richards

 • Tytuł oryginału: 

  The Psychology of Wealth: Understand Your Relationship with Money and Achieve Prosperity

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  158x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-5684-4

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Rojek

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...