Sekret Potęga Młodości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7534-092-1
Autor: Paul Harrington
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Nowa Proza

Wprowadzenie do książki

Sekret Potęga Młodości

  Zatem, o co chodzi w tym całym SEKRECIE, o którym jest tak głośno? Chodzą słuchy, że dzięki niemu można być kimkolwiek się zechce, wszystkiego dokonać, lub wszystko mieć. Dobra perspektywa? Może nawet za dobra?

  Prawdę powiedziawszy, SEKRET umożliwia biednym zdobycie bogactwa, głodnym - obfitości, rozdartym przez wojnę - zapewnienie sobie pokoju, a chorym - odzyskanie zdrowia. Ale może on również pomóc... Tobie spełnić marzenia. Być może wydaje Ci się, że na to nie zasługujesz, a w rzeczywistości jest wprost przeciwnie. Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to posiadasz również moc, by swe pragnienia urzeczywistnić. Mówię całkiem poważnie.

  Cóż, może Ci się to wydawać oczywiste, ale w urzeczywistnianiu marzeń najtrudniejsze jest to, by dokładnie wiedzieć, o czym marzysz

  Pamiętasz, gdy będąc małym dzieckiem, nie znałeś żadnych ograniczeń? Dorośli zadawali Ci wtedy pytania: „Kim chcesz być, kiedy dorośniesz?”. A Ty odpowiadałeś: „Astronautą”, „Lekarzem”, „Baletnicą” lub „Piłkarzem”. Mogłeś zostać kimkolwiek chciałeś.

  Potem przybyło Ci lat i pojawiły się presje, oczekiwania, wymogi i ograniczenia. Byłeś bombardowany powodami, przez które nie będziesz mógł zrealizować swych marzeń. Ludzie zaczęli Ci wmawiać, że nie jesteś wystarczająco bystry, wystarczająco silny, wystarczająco przystojny, że nie jesteś wystarczająco dobry. Zupełnie tak, jakby Twoje życiowe ambicje zostały w jakiś sposób uprowadzone przez świat dorosłych.

  A co, gdyby istniał jakiś SEKRET, który umożliwiłby Ci życie zgodne z Twoimi marzeniami? Co, gdybyś mógł wrócić do tego okresu swojego życia, w którym nie istniały żadne ograniczenia dotyczące tego, kim możesz być? A co, gdybyś odkrył, że masz moc zrealizowania wszystkich swoich marzeń - udania się dokądkolwiek zechcesz, uczynienia wszystkiego, co chcesz, i stania się wszystkim, czym byś chciał?

Czy posłuchałbyś, na czym on polega?

A zatem... czy chcesz poznać SEKRET?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Paul Harrington

 • Tytuł oryginału: 

  The Secret to Teen Power

 • Liczba stron: 

  178

 • Wymiary: 

  136x174

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7534-092-1

 • Tłumacz: 

  Beata Kubik

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...