Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-91-4
Autor: Michele Bender, Susan S. Blum
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Skuteczne leczenie reumatyzmu. 3 naturalne kroki do zdrowych stawów polecane przez lekarza

Dzięki temu przewodnikowi w naturalny sposób wyeliminujesz schorzenia reumatyczne i bez środków farmakologicznych odzyskasz pełnię zdrowia. Jest to tym bardziej istotne, że opisany w książce problem zdrowotny dotyczy dziesiątków milionów ludzi. Zdrowe stawy na dobre!

Artretyzm – epidemia czy już pandemia?

Zapalenie stawów jest najczęstszą przyczyną niepełnosprawności na świecie – bardziej powszechną niż ból pleców i choroby serca. Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), jest najczęstszą chorobą autoimmunologiczną, dotykającą 1% populacji z krajów wysoko rozwiniętych i prawie 68 milionów ludzi na całym świecie. Medycyna konwencjonalna ma tendencję do leczenia zapalenia stawów za pomocą silnych, uszkadzających jelita, hamujących układ odpornościowy leków przeciwbólowych. Niestety, łagodząc objawy choroby, nie oddziałuje na przyczynę jej wystąpienia. Doktor Susan Blum, wiodąca ekspertka w dziedzinie medycyny funkcjonalnej, oferuje lepsze podejście do uzdrawiającego zapalenia stawów na dobre.

Program inny niż wszystkie!

Przełomowy, trzyetapowy protokół medyczny doktor Blum został opracowany, aby rozwiązać podstawowe przyczyny choroby i na dobre wyleczyć ciało poprzez:

 • eliminowanie reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i wielu innych dolegliwości reumatycznych,
 • leczenie jelit, by w konsekwencji uzdrowić również stawy,
 • zmniejszenie stanu zapalnego bez konieczności przyjmowania leków.

Skorzystaj z wiedzy prawdziwego autorytetu

Autorka, założycielka Blum Center for Health w Rye Brook w Nowym Jorku, przyjmuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jej sukcesy udowodniły, że jest to niezwykle ważne w leczeniu chorób przewlekłych i ich zapobieganiu. Jest specjalistką medycyny prewencyjnej, a także członkiem Medycznej Rady Konsultacyjnej w programie Doktor Oz radzi. Występowała w Fox 5 News oraz ABC Eyewitness News i jest często cytowana przez takie źródła informacji jak Real Simple, Harper’s Bazaar i Redbook. Jej misją jest oferowanie chorym indywidualnego programu leczenia, dzięki nawiązaniu partnerskiej relacji z pacjentami, dostarczeniu im przełomowych metod leczenia z dziedziny medycyny funkcjonalnej, udzieleniu im wsparcia we wprowadzaniu korzystnych dla zdrowia zmian oraz nauczeniu ich dbania o siebie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michele Bender, dr Susan S. Blum

 • Tytuł oryginału: 

  The PCOS Diet Plan, Second Edition: A Natural Approach to Health for Women with Polycystic Ovary Syndrome

 • Liczba stron: 

  480

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-91-4

 • Tłumacz: 

  Piotr Kucharski

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...