Wczytuję dane...
KOD: 978-83-949970-0-7
Autor: Agnieszka Juncewicz, Mariusz Budrowski
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Surowe Zdrowie. Odzyskaj moc samouzdrawiania, ulecz się sam i rozpocznij drogę do długowieczności.

Przez wiele lat swojego życia zmagaliśmy się z nadwagą, która wpływała z roku na rok na pogorszenie się stanu naszego zdrowia. Oprócz ciągłegopr zemęczenia, nieustaj ących zapaleń gardła, problemów skórnych i ze stawami, pojawiły się również podejrzenia zmian nowotworowych. Dodatkowo różnego rodzaju dolegliwości u naszych najbliższych. Wszystko to zainspirowało nas do przyjrzenia się anatomii i prawidłowemu funkcjonowaniu ciała człowieka.

Ponad 6 lat, ponad 500 książek, wykładów, filmów dokumentalnych, audiobooków i wszystko ułożyło się w całość.

W książce Surowe Zdrowie dzielimy się swoją historią i prostymi, sprawdzonymi przez nas sposobami na odzyskanie witalności i zdrowia. Omówione w niej: Odżywianie, Oczyszczanie, Naprawianie, Ćwiczenia Fizyczne i Zdrowie Psychiczne składające się na Pięć Filarów Zdrowia, są najprostszym modelem na długowieczność. W połączeniu z prostymi przepisami na potrawy i wzorem jak zacząć, stworzyliśmy gotowy elementarz zdrowia dla Ciebie.

Odmładzanie na Surowo to projekt stworzony przez nas z myślą o Tobie. Jest to platforma, na której znajdziesz inspiracje jak odebrać swoje prawa do samouzdrawiania, najprostsze domowe sposoby na to jak samemu się uleczyć i wskazówki jak rozpocząć swoją drogę do długowieczności. Jest to projekt, który w bardzo krótkim czasie zgromadził olbrzymią grupę fanów. Ponad 5 min wyświetleń naszych filmów w kilka miesięcy, setki, jeśli nie tysiące osób zrzucających zbędne kilogramy tylko dzięki właściwemu odżywianiu i prostym wskazówkom. Przekazywane przez nas informacje są wspaniale odbierane, ponieważ dają natychmiastowe efekty, o czym świadczą komentarze i opinie, które zalewają nas każdego dnia. „Odmładzanie na Surowo” znajdziesz na Facebook-u i YouTube, prowadzimy również stronę pod nazwą odmladzanienasurowo.com, na której dzielimy się także tworzonymi przez nas przepisami zdrowej-surowej kuchni.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Agnieszka Juncewicz, Mariusz Budrowski

 • Liczba stron: 

  228

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-949970-0-7

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...