Wczytuję dane...
KOD: 978-83-944209-0-1
Autor: Gary R. Renard
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Twoja Nieśmiertelna Rzeczywistość

Jak przerwać cykl narodzin i śmierci

  W miarę rozwoju duchowego ludzkości będzie coraz bardziej wyraźne, że nauki przekazane w tej książce przez mistrzów są i będą prawdziwe, zaś dawne idee okażą się przestarzałe. Rozwój współczesnej psychologii, a także fizyki kwantowej, pokazuje nam, że nie ma czegoś takiego jak oddzielenie, nawet na poziomie tego świata, za wyjątkiem idei w umyśle. Poniechanie starych idei nie przyjdzie bez wielkiego wysiłku i oporu, ponieważ, gdy zbliżamy się do ukrytych podwalin naszego umysłu, nasze pozornie oddzielne, indywidualne jestestwo czuje się zagrożone. To jest śmierć dla kolektywnego ego i nie podda się ono tak łatwo.
   W ciągu ostatnich trzech lat miałem przywilej osobiście spotkać tysiące studentów duchowości i metafizyki. Doszedłem do wniosku, że ludzie są gotowi na znacznie więcej niż większość nauczycieli czy mediów jest im w stanie dać. Kwestionują oni stare, tradycyjne sposoby prezentowania nauk wielkich duchowych mistrzów, takich jak Jezus czy Budda, szukając nowych idei, które zaspokoją ich dążenie do poznania duchowości. To budzi mój szacunek.
   Prezentowane w tekście wydarzenia miały miejsce pomiędzy grudniem 2003 roku a wrześniem 2005. Za wyjątkiem mojej narracji reszta tekstu ma formę dialogu pomiędzy trzema uczestnikami: Garym (to ja), Artenem i Pursah, dwojgiem wniebowstąpionych mistrzów, którzy ukazali mi się w ciele. Moja narracja zazwyczaj nie jest wyróżniona, chyba że przerywa dialog, wówczas oznaczam ją jako „NOTATKA”. Kursywa oznacza podkreślenie wagi tak oznaczonego tekstu.
  Aby skorzystać z informacji zawartych w tej książce, nie jest konieczna wiara we wniebowstąpionych mistrzów. Chciałbym tylko podkreślić, iż jest wysoce nieprawdopodobne, aby taki laik jak ja, popełnił taką książkę bez inspiracji owych nauczycieli. W każdym razie, drogi Czytelniku i Czytelniczko, sami wyróbcie sobie zdanie na temat zdarzeń tu opisanych.
   To nie jest typowe dzieło o duchowości. Sądzę, że moi nauczyciele pojawiają się przede mną jako ludzie, ponieważ chcą by rozmowy były przystępne dla innych. Dzięki temu dyskusje mogą mieć właśnie taki styl, jaki mają. Rozmawiamy w sposób, w jaki rozmawiają zwykli ludzie. Niektórym to się może podobać, innym nie. Niektóre osoby wolą słodkie gadki o duchowości. Lecz świat nie jest taki słodki i musimy być wyprowadzeni z tej iluzji czasu i przestrzeni, w której myślimy, że jesteśmy. Uważam, że moi nauczyciele mają dobry powód, aby przekazywać nauki na swój sposób, a moim zadaniem jest po prostu być sobą i odegrać swoją rolę.
   Źródła cytatów z Kursu Cudów, łącznie z początkowym cytatem każdego rozdziału, są wynotowane na końcu książki. Składam bezgraniczne wyrazy wdzięczności Głosowi Kursu, którego prawdziwa tożsamość jest w niniejszej książce wielokrotnie przywoływana.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gary R. Renard

 • Tytuł oryginału: 

  Your Immortal Reality: How to Break the Cycle of Birth and Death

 • Liczba stron: 

  234

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-944209-0-1

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...