Wczytuję dane...
KOD: 978-83-940562-2-3
Autor: Jan van Helsing
EAN: 9788394056223
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Biogeneza

Demaskatorzy Whistleblower

Wtajemniczeni informatorzy ze świata polityki, biznesu, medycyny, policji, tajnych służb, sił zbrojnych i lóż masońskich demaskują!

   Poprzez opublikowanie „złych wieści” narażam nie tylko siebie, ale również moich rozmówców na ogromne niebezpieczeństwo. Jesteśmy zbyt małymi pionkami, aby obronić się przed tymi siłami. Dlatego właśnie zwróciłem się do prawnika, który poradził, aby niektóre nazwiska zaczernić, względnie tekst wywiadu w kilku miejscach - niestety, niestety, niestety - przeredagować tak, aby nie można było rozpoznać, o kogo chodzi (na przykład, kto na wielką skalę handluje bronią, poprzez fundacje pozbawia skarb państwa podatków, rozprowadza narkotyki lub nawet brał udział w morderstwie). O ludzie, nawet sobie Państwo nie wyobrażają jak to jest, gdy ma się przed sobą nazwiska i dowody na coś takiego i dokładnie wie - również przez wzgląd na własną rodzinę - że nigdy nie można tego opublikować.
   Tak czy inaczej, w niektórych miejscach mimo wszystko będą się Państwo mogli domyślić, o kogo chodzi. Ale też wcale nie zależy mi na tym, aby zniszczyć poszczególne osoby. Dzięki tej książce chcielibyśmy -Stefan, nasi rozmówcy i ja - zwrócić uwagę na wiele nieprawidłowości, a także wiele mało znanych wydarzenia w tle światowych dziejów.
    Kto je pozna - a w obliczu tej książki nie da się im już zaprzeczyć -może z nich czerpać wymierne korzyści i podejmować decyzje, które poprowadzą jego życie w zupełnie innym kierunku. Więcej na ten temat w epilogu ...
  Nie chciałbym już dłużej trzymać Państwa w niepewności. W tej książce znajdziemy wywiady z wtajemniczonymi informatorami z dziedziny polityki, farmacji, masonerii, finansów, przemysłu, wojska i wywiadu, jak również suwerenności Niemiec, przemysłu muzycznego i wielu innych. Dlaczego taki mix? Bo życie jest skomplikowane, a społeczność czytelnicza zróżnicowana. Poza mężczyznami, którzy interesują się polityką, nasze książki czytają także świadome znaczenia zdrowia i odżywiania kobiety i coraz więcej młodych ludzi. Dlatego staraliśmy się również znaleźć kogoś, kto na temat sportu czy muzyki ma do powiedzenia coś, o czym publicznie się nie mówi.

W tym duchu życzę więc Państwu ekscytujących godzin z naszymi rozmówcami.
Wasz
Jan van Helsing

   Najbardziej znanym obecnie „demaskatorem” jest były pracownik NSA Edward Snowden, który latem 2013 roku udostępnił publicznie wewnętrzne dokumenty i informacje tajnych służb, co doprowadziło do tego, że korzysta dziś z ochrony w Moskwie, aby nie można go było skazać i aresztować w USA.
   Ja też podejmowałem próby przeprowadzenia z Edwardem Snowde-nem prywatnego wywiadu. Mniej jednak chodziło mi o publikacje dotyczące afery NSA i jej oddźwięku w innych krajach, takich jak rząd RFN, lecz o weryfikację dwóch, pochodzących rzekomo od Edwarda Snowdena stwierdzeń, tak niezwykłych i szokujących, że aż trudno w to uwierzyć.
  Z początkiem 2014 roku krążyło w Internecie twierdzenie, że Edward Snowden rzekomo dostarczył rosyjskiemu wywiadowi niezbitych dowodów na to, że istnieje nie tylko pozaziemska inteligencja, lecz także grupa „wielkich białych istot pozaziemskich”, która od 1945 roku pozostaje w kontakcie z rządem USA a także potajemnie rządzi. Wiadomość ta pochodziła od irańskiej agencji prasowej Fars News Agency, która z kolei powoływała się na www.whatdoesitmean.com. Obecnie, po krótkich poszukiwaniach można dowiedzieć się, iż była to kaczka dziennikarska. Jednak sieć obiegła jeszcze jedna wiadomość, przypisywana    Edwardowi Snowdenowi (The Internet Chronicie, 07.05.2013): Obok człowieka występuje rzekomo na ziemi jeszcze jedna rasa, która od tysięcy lat żyje w płaszczu Ziemi. Istoty te wznoszą się swoimi statkami kosmicznymi z dna morskiego, aby polecieć w kosmos. Ponieważ normalna nauka nie dysponuje balistycznymi systemami śledzenia i sonarami głębinowymi brak jest wiedzy o tych wydarzeniach. Ci „mieszkańcy wnętrza ziemi” są bardziej inteligentni niż człowiek, a prezydent USA jest podobno zawsze informowany o działaniach tych istot. Ich technologia znacznie wyprzedza naszą, dlatego w razie ewentualnego konfliktu zbrojnego bylibyśmy zdecydowanie na straconej pozycji. Był plan, aby umieścić w skorupie ziemskiej głowice rakietowe, które miałyby zostać odpalone do wewnątrz. Może to być postrzegane jako jedyny sposób obrony.
   Cóż, również i tę wiadomość uważam za fałszywą, jednak podczas moich badań natknąłem się na faktyczną, niezwykle ekscytującą wypowiedź Snowdena

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jan van Helsing

 • Tytuł oryginału: 

  Insider aus Politik, Wirtschaft, Medizin, Polizei, Geheimdienst, Bundeswehr und Logentum packen aus!

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-940562-2-3

 • Tłumacz: 

  Karina Lech

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...