Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-408-7
Autor: Robert Betz
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Witaj w królestwie obfitości

   Niniejsza książka zaprowadzi cię do królestwa obfitości, jeśli przeczytasz ją z otwartym sercem.
  Jeżeli przeczytasz ją jedynie ze zrozumieniem, znajdziesz w niej wartościowe rady na drodze do zewnętrznego dobrobytu. Natomiast przeczytana z otwartym sercem zaprowadzi cię do zewnętrznego i wewnętrznego dobrobytu oraz bogactwa, zdrowia i szczęścia w życiu. Będziesz mógł powiedzieć: „Czuję się hojnie obdarowywany. Żyję dzisiaj nowym życiem obfitości”.

  Dlaczego tak podkreślam te arogancko brzmiące dążenia? Ponieważ ostatnimi laty miałem okazję towarzyszyć wielu ludziom na seminariach oraz prywatnych sesjach i widziałem, jak diametralnie zmieniało się ich życie. Na moich seminariach „Kasa, forsa, szmal” wielu ludzi odnajdywało przyczyny swoich osobistych stanów niedoboru i zaczynało tworzyć w swoim życiu stan obfitości. Pomoże ci w tym także i ta książka, jeśli tylko przeczytasz ją z otwartym sercem i przytomnym umysłem.

   Po pierwsze, dowiesz się, co do tej pory odrywało cię od osiągnięcia stanu obfitości w formie materialnej i niematerialnej. Ponadto otrzymasz niezliczoną liczbę konkretnych wskazówek dotyczących osiągnięcia dobrobytu lub bogactwa, szczęścia i zdrowia, radości i łatwości życia. W prosty sposób wyjaśnię ci, jak energia płynie w twoim życiu - albo dlaczego nie płynie - tworząc oraz wzmacniając stany obfitości lub niedoboru.

   Proponuję ci, żebyś nie tylko przemknął po tej książce oczami, lecz byś dokładne ją przetrawił rozdział po rozdziale, to znaczy dobrze „przeżuł” jej treść i wyczuł, co cię dotyczy i co cię porusza. Aby w swoim życiu dotrzeć do obfitości, nie musisz stosować się do wszystkiego, co zalecam w tej książce. Często wystarczy wyłuskać tylko parę ważnych dla siebie rzeczy i wpleść je do swojego myślenia. W książce tej chodzi o to, aby stać się nowym człowiekiem. Oferuje ci ona po części zupełnie nowy sposób postrzegania samego siebie oraz swojego życia. Stan naszego świata, naszego materialnego bytu, jest niczym innym, jak zwierciadłem naszej świadomości - w praktyce zwykle naszej nieświadomości.

   My wszyscy sami stworzyliśmy zarówno osobiste, jak i globalne stany niedoboru w swoim życiu poprzez nieświadomość, to znaczy przez nieświadome myślenie, mowę i działanie. W życiorysach i na nagrobkach większości ludzi powinien znajdować się następujący napis: „Nie wiedzieli, co czynią!”. Niniejsza książka ma za zadanie obudzić w ludziach świadomość, doprowadzić do tego, aby wiedzieli, czego chcą i to właśnie osiągali - nie w duchu konkurencji i podziału, lecz w duchu miłości, pokoju i głębokiej wiedzy, że my wszyscy jesteśmy dziećmi JEDNEGO WIELKIEGO STWÓRCY, który sam jest WSZECHOBFITOŚCIĄ. Będąc jego dziećmi, mamy prawo do korzystania z tej obfitości, ponieważ nasz ojciec chciałby, żebyśmy rozkoszowali się całym jego bogactwem i świadomie się z nim obchodzili.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Betz

 • Tytuł oryginału: 

  Willkommen im Reich der Fülle

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-408-7

 • Tłumacz: 

  Przemysław Gawlik

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...