Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7856-086-9
Autor: Dr Andreas Puttich
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Poligraf

Wprowadzenie do książki

Witamina B17 Rewolucja w onkologii

   Zapewne sięgnęli Państwo po tę książkę z powodu zdiagnozowania choroby nowotworowej u Państwa lub kogoś z najbliższych. Jestem w pełni świadom tego, że rak dla osób niezwiązanych z medycyną jest sprawą bardzo trudną. Nie tylko u Państwa wzbudza on strach. Nawet lekarze czy pielęgniarki z niechęcią podchodzą do tej kwestii.
  Zwykle skuteczny mechanizm „udam się do fachowca, a on wszystko naprawi” w przypadku choroby nowotworowej nie funkcjonuje tak sprawnie. Bywa wręcz przeciwnie: bezkrytyczne poddawanie się wszystkim terapiom leczniczym, jakie ma do zaoferowania medycyna konwencjonalna, może być zagrożeniem dla życia.

  Być może zauważyli Państwo, z jaką obłudą podchodzi się do prawdy, gdy mówi się o metodach leczenia czy prognozowaniu sukcesu w przypadku choroby nowotworowej. Możliwe, że właśnie dlatego stali się Państwo bardziej nieufni. Może doszli Państwo do wniosku, że powinna istnieć szersza gama ofert Terapeutycznych niż te powszechnie znane. Być może dlatego zapragnęli Państwo wziąć sprawy w swoje ręce i stać się ekspertami w dziedzinie własnej choroby.

   Zadaniem tej książki jest taka pomoc. Dowiedzą się z niej Państwo o możliwościach terapii, które odnoszą wielkie sukcesy i znane są od kilkudziesięciu lat. Tysiące pacjentów zostało całkowicie wyleczonych. Istnieją liczne powody, dla których wiedza na temat tych metod leczenia nie jest udostępniana w Niemczech szerszemu ogółowi. Proszę zarezerwować sobie trochę czasu na przestudiowanie niniejszych stron. Doświadczeni lekarze opisują teorię i praktykę z dziedziny leczenia nowotworów witaminą B17. Osoby bezpośrednio dotknięte chorobą opisują drogę do odzyskiwania pełni zdrowia. Każdy może zrozumieć zasady leczenia witaminą B17.
  Zapraszam Państwa do spokojnej lektury.
   Być może będą to najważniejsze godziny w Państwa życiu. Moment, który podaruje wam wiele szczęśliwych lat przeżytych w zdrowiu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Puttich

 • Tytuł oryginału: 

  Vitamin B17 - Die Revolution in der Krebsmedizin

 • Liczba stron: 

  208

 • Wymiary: 

  205x290

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7856-086-9

 • Tłumacz: 

  Chwiejczak Dariusz

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...