Wczytuję dane...
KOD: 83-914334-2-0
Autor: Giennadij Małachow
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: ABA

Własny system samouzdrawiania

Przeżyłem śmierć

    Tworzenia własnego systemu samouzdrawiania, od którego jakości zależy nasze szczęście duchowe, zdrowie fizyczne i pomyślność społeczna. Naszym zadaniem jest dokonanie analizy, na co należy w pierwszej kolejności zwracać uwagę, jakie zabiegi i metody trzeba stosować codziennie, a jakie okresowo i w jakim celu. W jaki sposób czynności uzdrawiające powinny się zmieniać wraz ze zmianą pór roku i naszym własnym wiekiem?
   Każdy system uzdrawiający uwzględnia następujące założenia:
- własny system uzdrawiający powinien obejmować działania uzdrawiające skierowane na wzmocnienie postaci polowej człowieka oraz jego ciała fizycznego;
- budowa waszego własnego systemu uzdrawiającego powinna opierać się na waszej indywidualnej konstytucji oraz cechach psychicznych;
- własny system uzdrawiający powinien uwzględniać wasze cechy związane z wiekiem;
- wszystkie działania uzdrawiające należy planować i koordynować z uwzględnieniem czynników biorytmologicznych, wpływu pór roku;
- istotny element systemu uzdrawiania stanowią mikroklimat rodzinny, wzajemne stosunki ze współmałżonkiem i innymi bliskimi osobami.
   Rozpatrzymy teraz bardziej szczegółowo powyższe założenia, ilustrując je przykładami z praktyki i najczęściej zdarzającymi się błędami.

Wzmocnienie postaci polowej człowieka oraz jego ciała fizycznego

    Większość systemów uzdrawiania kładzie główny nacisk na ciało fizyczne. Z tego właśnie powodu wyniki są połowiczne. Systemy takie mogą pomóc jedynie tym, którzy nie mają poważnych zaburzeń postaci polowej. Osoby, u których występują poważne zaburzenia postaci polowej („pęcherze", „złogi" umysłowe i emocjonalne, „pamięć komórkowa", długi karmiczne) w większości przypadków nie osiągają dzięki tym systemom radykalnych zmian w zdrowiu i dlatego uważają je za mało skuteczne.
    Istnieje jeszcze inne skrajne podejście - kiedy nacisk kładzie się na uzdrowienie postaci polowej, równocześnie lekceważąc ciało fizyczne. W rezultacie takiego lekceważenia dochodzi do poważnych zaburzeń organizmu. Szczególnie lekceważą aspekt fizyczny osoby wykorzystujące swoje wyjątkowe zdolności bioenergetyczne. „Naładowywanie" człowieka energią - z zewnątrz efektowne i szybko usuwające objawy chorób, w późniejszym czasie prowadzi do jeszcze gorszych nieszczęść. Człowiek staje się bezwolny i zależny. W podobny sposób działa akupunktura - zwalcza nie przyczynę, ale skutek.
   Właściwe podejście do uzdrawiania i wzmacniania postaci polowej będzie takie: na początku należy oczyścić postać polową, a dopiero potem ją wzmacniać. Równocześnie należy przeprowadzić zabiegi oczyszczające ciało fizyczne, a następnie poprzez prawidłowe odżywianie utrzymywać na wysokim poziomie bioenergetykę i biosyntezę. Takie właśnie podejście do uzdrawiania własnego organizmu jest rozumne i całościowe. Wskutek nieznajomości i nieprzestrzegania tego założenia rodzi się bardzo wiele błędów, rozczarowań.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Giennadij Małachow

 • Tytuł oryginału: 

  Sozdanie sobstvennoj sistemy ozdorovleniâ

 • Liczba stron: 

  244

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-914334-2-0

 • Tłumacz: 

  Joanna Olszewska

 • Rok wydania: 

  1995

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...