Zapukaj po zdrowie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-268-7
Autor: Horst Benesch
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Zapukaj po zdrowie

   Zapraszam was, Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy do poznania metody, która umożliwi samodzielne pokonywanie i rozwiązywanie prostych dolegliwości zarówno fizycznych, jak i psychicznych w bardzo łatwy sposób i bez posiadania wiedzy teoretycznej, wyłącznie przy użyciu własnych palców i zdrowego rozsądku. Dzięki tej metodzie znowu wzrosną wasze szanse zapanowania w dosłownym tego słowa znaczeniu nad swoim zdrowiem, dobrym samopoczuciem i sukcesem osobistym. Wprawdzie nie należy wychodzić z założenia, że tym sposobem rozwiązany zostanie każdy problem, ale ponieważ EFT ma szerokie spektrum działania, możecie mieć uzasadnioną nadzieję, że także w waszych problemach okaże się co najmniej pomocna.
    Poniżej przedstawię najpierw kilka ogólnych informacji dotyczących podłoża metody EFT, bez wdawania się zanadto w szczegóły. Byłoby to sprzeczne z intencją tej książki, która praktyczne zastosowanie metody EFT chce wysunąć na pierwszy plan. Aby doświadczyć korzyści z elektryczności, nie musicie rozumieć fizyki elektryczności, lecz wykonać tylko kilka wyuczonych ruchów i przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa w obchodzeniu się z tą formą energii. Kto chciałby dowiedzieć się więcej o EFT, niech zajrzy na strony internetowe Gary’ego Craiga, na których można znaleźć oryginalną wersję metody EFT oraz inne materiały autorstwa Gary’ego Craiga.
    Książka ta oferuje podstawowe techniki, łatwe do zapamiętania i zastosowania już po kilku próbach, dzięki którym możecie osiągnąć zadziwiające rezultaty. Nie znaczy to jednak, że zostaniecie od razu „mistrzami EFT”.    Aby, stosując metodę EFT, móc odnosić sukcesy przy bardziej złożonych problemach, trzeba pokusić się o gruntowne studium tejże metody i zdobycie obszernej ogól-nej^wiedzy psychologicznej oraz skarbu doświadczenia. Tylko w taki sposób można w pełni wykorzystywać potencjał EFT. Osoby zainteresowane znajdą odpowiednie wskazówki w załączniku.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Horst Benesch

 • Tytuł oryginału: 

  Klopf dich gesund

 • Liczba stron: 

  152

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-268-7

 • Tłumacz: 

  Przemysław Gawlik

 • Rok wydania: 

  2007

Polecamy