Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930637-5-8
Autor: Stefania Korżawska
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Corsam

Zapraszam Państwa do mojego urokliwego, ziołowego świata. Warto w nim być, by posłuchać radosnego śpiewu ptaków, beztroskiego gaworzenia owadów, szumu pachnących chlebem zbóż, zajmujących opowieści krzewów i drzew, by poznawać cudne maki polne, chabry o niebiańskim uśmiechu, niewinne rumianki, wesolutkie przetaczniki, słoneczną macierzankę czy ciekawą świata cykorię wędrowniczkę.

W moim świecie tyle radości, miłości, dobra, pokory, mądrości - nikt się nie kłóci, nie wydziera kawałka ziemi czy promieni słonecznych. Słońce świeci wszystkim jednako, jednako deszcz polewa, jednako owady brzęczą i jednako ptaki śpiewają.

To prawdziwy świat, stworzony przez Pana Najwyższego dla nas, nic więc dziwnego, że odpoczywamy w nim jak na rajskich polanach - ziemia przejmuje nasze troski i zmartwienia, słońce przekazuje zdrową energię do życia, a zioła radośnie biegające po łące nastroją przyjaźnie do otaczającego świata. Drzewa zaś historię wskrzeszają, opowiedzą więc umęczonym cywilizacyjnym biegiem jak drzewiej bywało.

I jakże przyjemnie jest słuchać tych opowieści, popijając królewską herbatkę króla Stasia czy energetyczne winko króla Jana III Sobieskiego, co pod Wiedniem dwa razy zwyciężył, w bitwie i w dyplomacji. I z pewnością przyczynił się też do tego zwycięstwa nasz ziołowy bohater kurdybanek, który wraz z żołnierzami aż pod Wiedeń zawędrował, by strzec ich zdrowia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  143

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930637-5-8

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...