Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-342-0
Autor: Joel Fuhrman
EAN: 9788375793420
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Koniec z dietami

   Wiele osób sięgnęło po tę książkę, ponieważ chce schudnąć. Mogę cię zapewnić, że zrzucisz tyle kilogramów, ile tylko będziesz chciał, nawet jeśli diety, które stosowałeś w przeszłości, cię zawiodły. Rezultaty tej przemiany będą zaś trwałe, a nie tymczasowe, ponieważ jest to najbardziej skuteczny plan utraty wagi, jaki dotąd opracowano.
   W moim programie równie istotna jak żywienie jest profilaktyka - ochrona przed poważnymi chorobami, jakie zagrażają nam w przyszłości. Najbardziej skuteczną metodą profilaktyki jest zaś samokontrola. Żaden lek ani żaden specjalista nie są w stanie zagwarantować ci znakomitego zdrowia oraz uchronić cię przed chorobami i cierpieniem. Wie to niemal każdy lekarz. Opisywana przeze mnie dieta może zapobiec wielu problemom zdrowotnym, a nawet zminimalizować większość z nich w ciągu trzech-sześciu miesięcy To śmiałe twierdzenie, ale wyniki badań naukowych i liczne publikacje wskazują, że większość chorób i medycznych tragedii, z jakimi obecnie się borykamy, jest rezultatem bezrefleksyjnego podejścia do odżywiania się.
   Chociaż utrata wagi jest istotna, nie powinna być ona twoim priorytetem, lecz miłym i naturalnym skutkiem ubocznym walki o cel nadrzędny: znakomite zdrowie. To ono gwarantuje długie życie i ma ścisły związek z twoją szczupłą sylwetką. Kiedy zaczniesz wdrażać zasady tego programu, idealna waga sama się pojawi. Zrozumiesz fizyczny mechanizm łaknienia oraz psychologiczne czynniki powodujące objadanie się. Wypracuj esz prozdrowotne sposoby zachowań, które ostatecznie staną się twoją drugą naturą. Zyskasz kontrolę nad własnym zdrowiem.
   Ten plan żywieniowy nie wymaga liczenia kalorii czy pilnowania wielkości porcji. Nie opiera się na chwytach reklamowych i chwilowych modach. Nie szukaj magicznego rozwiązania, bo takie nie istnieje.    Zapomnij o ketonie malinowym, ziarnach zielonej kawy, nektarze z fioletowych tulipanów czy czarnej soli z białych klifów Dover. Nagłośnione przez media cudowne produkty niemal zawsze okazują się nieskuteczne. Największym błędem jest poszukiwanie szybkiego rozwiązania. Kiedy suplement albo lek nie zaspokaja twoich potrzeb żywieniowych, jest po prostu toksyczny i może spotęgować szkody wywołane przez złą dietę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joel Fuhrman

 • Tytuł oryginału: 

  The End of Dieting: How to Live for Life

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-342-0

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...