Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-87-7
Autor: Bodo Kuklinski, Anja Schemionek
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Medycyna mitochondrialna

Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby

  W książce Medycyna mitochondrialna znajdziesz szczegółowe dane dotyczące najczęściej występujących schorzeń oraz informacje, jak je pokonać w oparciu o funkcjonowanie centrów energetycznych w komórkach. Autor szczegółowo opisuje wpływ leczniczych głodówek i znaczenie właściwego wypoczynku. Podaje ważne składniki odżywcze i ich wpływ na mitochondria oraz wyjaśnia, dlaczego warto rozważyć przejście na dietę paleo.
  Poznasz dowody na skuteczność terapii mitochondrialnej w zwalczaniu ADHD, fibromialgii, cukrzycy typu 2, depresji, problemów skórnych i chorób oczu. ona również efektywna przy dolegliwościach układu krążenia i oddechowego, migrenach i bólach menstruacyjnych, schorzeniach neurodegeneracyjnych, chorobach nerek i narządów trawiennych oraz nowotworach.


  Zbyt wielu przewlekle chorych wypełnia prywatne praktyki lekarskie, nie otrzymawszy faktycznej pomocy. Przeciwnie - często potwierdza się, że są w pełni zdolni do pracy. Poważne dolegliwości tych biednych ludzi zostają zignorowane jako wrodzone, a stosowane zgodnie z zaleceniami lekarstwa pogarszają jeszcze bardziej ich stan zdrowia. Mogą to być przypadłości takie jak migrena, zespół jelita drażliwego, problemy ze snem, nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca, reumatyzm, choroby autoimmunologiczne itd. A to jeszcze niepełna lista.
  Wszystkie wspomniane choroby nie powstają wskutek braku lekarstw. Ich podłoże tkwi w niewłaściwych reakcjach organizmu oraz jego komórek. Jeżeli nie zostanie to rozpoznane i poddane odpowiedniej terapii, nieprawidłowy metabolizm rozprzestrzenia się niczym podziemny pożar.
  Pewnego dnia kończy się to dostrzegalnymi i dającymi się zmierzyć schorzeniami. Wówczas - nareszcie! — lekarz medycyny konwencjonalnej jest w stanie zdiagnozować ją i leczyć za pomocą lekarstw, które często wywołują dalsze problemy z przemianą materii, a ponadto powodują skutki uboczne. I tak oto powrót do zdrowia zostaje niestety wykluczony!
  Czy także cierpisz z powodu zmęczenia, wyczerpania, dolegliwości lub schorzeń licznych organów i układów narządów (układu odpornościowego, hormonalnego, trawiennego itp.)? Lekarze badali cię, przesyłali do analizy krew oraz mocz, dostawałeś jedno skierowanie za drugim... I nikt niczego nie znalazł.
   Wówczas trwoje dolegliwości zostały zdiagnozowane jako psychosomatyczne i zostałeś wysłany na psychoterapię albo wręcz do psychiatry. Otrzymałeś wszelkie możliwe lekarstwa, które nie pomogły lub przez skutki uboczne tylko pogorszyły twoje położenie...
   Ta książka jest poświęcona właśnie tobie oraz wszystkim osobom doświadczającym bólu. Dostarcza wskazówek służących lepszej diagnozie, a także terapii, którą sam możesz zastosować. Kooperacja z lekarzem byłaby oczywiście korzystna, niestety - oni rzadko dają się pozyskać do tego typu współpracy pomiędzy lekarzem a pacjentem.
  Weź swój los w swoje ręce. Zaczniesz to robić dzięki tej niewielkiej książce, która wesprze cię w udzieleniu pomocy samemu sobie.

Życzymy ci wielu sukcesów i dobrego (lepszego!) samopoczucia Rostock oraz Buchenbach, luty 2014

Bodo Kukliński i Anja Schemionek

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Bodo Kuklinski, Anja Schemionek

 • Tytuł oryginału: 

  Mitochondrientherapie - die Alternative: Schulmedizin? Heilung ausgeschlossen!

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-87-7

 • Tłumacz: 

  Sylwia Grodzicka

 • Rok wydania: 

  2015

Napisz opinię
2016-03-08 12:08:05 - jadwiga k

Miałam fatalną cerę. Co i raz robiły się mi na niej wypryski i inne zmiany. Żaden odwiedzany przeze mnie dermatolog nie pomógł mi niczym poza wyciagnięciem pieniędzy z portfela. Kolejną opłatę za swoją naiwność płaciłam w aptekach, gdzie kupowałam drogie kremy, maści i toniki. Wszystko szło jak krew w piach aż do momentu, gdy zdecydowałam się skorzystać z dobrodziejstw terapii opisanej w tej książce. Teraz wiem, jak zadbać o swoją skórę. Co więcej, robię to całkowicie ZA DARMO!

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Treść
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...