Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8301-542-2
Autor: Oliver Niňo
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383015422
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Usuń blokady i oczyść swoje pole energetyczne w 5 prostych krokach, aby pozbyć się negatywnych emocji i odzyskać zdrowie

Jak samodzielnie oczyścić dom z negatywnej energii?

Czy zmagasz się z problemami zdrowotnymi, często odczuwasz złe samopoczucie, a może napotykasz trudności w budowaniu trwałych relacji? Jeśli tak, istnieje prawdopodobieństwo, że Twoje pole energetyczne jest zanieczyszczone lub padłeś ofiarą wampiryzmu energetycznego. Koniecznie podjąć natychmiastowe działania, aby temu przeciwdziałać, w przeciwnym razie mogą pojawić się poważne problemy. Jednak istnieje również dobra wiadomość – samodzielne oczyszczanie z negatywnej energii jest możliwe. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu. Wystarczy skorzystać z prostych praktyk duchowych opisanych w tej książce. Dzięki nim zdobędziesz świadomość swoich darów psychicznych, wzmocnisz duchowość, uruchomisz pozytywne myślenie i rozbudzisz intuicję. Korzystając z wiedzy zawartej w tej publikacji, łatwo przezwyciężysz blokady utrudniające Twój rozwój osobisty i duchowy.

15-dniowy plan oczyszczania energetycznego

Centralnym punktem książki jest 15-dniowy plan służący oczyszczaniu z negatywnej energii. Autor przedstawia skuteczne metody ochrony przed wampiryzmem energetycznym i atakami energetycznymi, oferując proste sposoby na zwiększenie własnych zasobów energetycznych. Jeśli zmagasz się z trudnościami w odkryciu swoich darów psychicznych, otrzymasz łatwe wskazówki, które pomogą Ci w tym procesie. Gdy już je zidentyfikujesz, nauczysz się je rozwijać i efektywnie nimi kierować. Zanim jednak zajmiesz się praktycznymi aspektami oczyszczania energetycznego, dowiesz się, dlaczego przeprowadzenie energetycznego detoksu jest wartym wysiłku. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że korzyści z oczyszczania z negatywnej energii przekładają się nie tylko na sferę duchową, ale również fizyczną i psychiczną.

Poznaj moc pozytywnego myślenia i praktyczne aspekty duchowości

Jak zacząć energetyczny detoks? Pierwszym krokiem jest 3-dniowy program ochrony energii w ciele i polu aurycznym, porównywany przez autora do diety eliminującej szkodliwe dla organizmu substancje. Książka szczegółowo omawia trzy praktyki duchowe tworzące tarczę ochronną: moc intencji, święta geometria oraz terapia kolorami i światłem. Precyzyjne instrukcje ułatwiają zastosowanie poszczególnych narzędzi, umożliwiając każdemu skonstruowanie własnej bariery energetycznej. Kolejne etapy detoksu energetycznego są równie szczegółowo opisane, oferując skuteczne metody oczyszczania i wzmacniania energii. Niektóre z nich koncentrują się na rozwijaniu intuicji, podczas gdy inne skupiają się głównie na wzmacnianiu wibracji i pozytywnego myślenia. Bez względu na ich charakter, przynoszą poprawę w relacjach zarówno z otoczeniem, jak i samym sobą.

Czy odczuwasz, że coś blokuje Twój rozwój osobisty i duchowy? Istnieje na to rozwiązanie!

Niezakłócony rozwój osobisty i duchowy jest jak autostrada prowadząca do satysfakcjonującego i pełnego radości życia. Niestety, zanieczyszczone pole energetyczne potrafi znacząco je utrudnić, podobnie jak wpływ wampiryzmu energetycznego. Dlatego każdy powinien znać metody przeprowadzania detoksu energetycznego. Jeśli nie czujesz się w pełni przygotowany, koniecznie sięgnij po tę książkę. Zaledwie 15-dniowy program może przynieść poprawę w samoakceptacji i relacjach z ważnymi dla Ciebie osobami. Świadomość zagrożeń związanych z zaburzeniami pola energetycznego ułatwi Ci im skutecznie przeciwdziałać.

Azymut

 • Autor: 

  Oliver Nińo

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  224

 • ISBN: 

  9788383015422

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...