Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62195-90-9
Autor: Todd M.Duncan
EAN: 9788362195909
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: MT Biznes

Wprowadzenie do książki

Sprzedaż przez zaufanie

   Czy masz poczucie, że twoja kariera rozwija się od jednej transakcji do kolejnej? Czy szukasz sposobu, aby rozwiązać ten problem i zapewnić sobie długoterminowy sukces? Czy masz poczucie, że jedynym sensem twojego życia jest zdolność do wykonywania pracy?
  Nazbyt długo trwałeś w przekonaniu, że praca i życie to dwie zupełnie różne sprawy. Dwadzieścia dwa lata w zawodzie sprzedawcy skłoniły Todda Duncana do wyciągnięcia skrajnie odmiennego wniosku: integracja poczucia własnej tożsamości ze swoimi celami zawodowymi pozwala osiągnąć niesamowite i trwałe efekty.
   Bez względu na to, w jakiej branży pracujesz i jakie zajmujesz stanowisko, przyjęcie praktycznych zasad zawartych w książce Sprzedaż w warunkach pełnego zaufania otworzy przed tobą drzwi do nowego spojrzenia na świat i do życia, o jakim nawet nie marzyłeś.

  Jeżeli podchodzisz poważnie do pracy w sprzedaży, musisz przeczytać tę książkę. To prawdziwy przełom!
- Ken Blanchard, współautor Jednominutowego Menedżera

  Długoterminowy sukces rodzi się z pełnego zaufania - pojawia się wtedy, gdy jako wiarygodny człowiek prowadzisz wiarygodną działalność i kiedy twoi klienci nie mają wątpliwości co do tego, że jesteś uczciwym człowiekiem, który dotrzymuje słowa i który jest w stanie wypełnić złożone zobowiązanie.
- Todd Duncan

   Charakterystyczne dla Todda Duncana pragnienie wspierania ludzi w poszukiwaniu sensu życia i rozwijania pochodzącego od Boga potencjału uwidacznia się we wszystkich jego działaniach i niniejsza książka nie jest pod tym względem wyjątkiem. (?) Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że Todd jest wielkim liderem i że czytając tę książkę, również i ty skorzystasz wielce na zapoznaniu się z zawartymi w niej spostrzeżeniami.
   Sprzedaż przez zaufanie nie tylko odzwierciedla osobowość Todda ? pokazuje również, kim chciałby on, abyś ty, Czytelniku, się stał. Todd dostarcza ci narzędzi, dzięki którym będziesz mógł zostać wielkim liderem sprzedaży, a oprócz tego motywuje cię do maksymalnego wykorzystania własnego potencjału. Ta książka może poszerzyć twoje horyzonty; w moim przekonaniu stanie się ona jednym z kamieni węgielnych twojej firmy i świata sprzedaży jako takiego. Bez względu na to, jaką obecnie zajmujesz w tym świecie pozycję, powinieneś uznać Sprzedaż przez zaufanie za lekturę obowiązkową. Gorąco zachęcam nie tylko do lektury tej książki, ale również do przyjęcia jej za życiowy drogowskaz.
- JOHN C. MAXWELL, autor książki Przywództwo. Złote zasady

Szczegóły

 • Autor: 

  Todd M.Duncan

 • Objętość: 

  284

 • Oprawa: 

  Miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  16.0x23.0cm

 • ISBN: 

  978-83-62195-90-9

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...