Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-907-1
Autor: David Goggins
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

"Bez końca. Uwolnij umysł i wygraj wewnętrzną walkę" to inspirująca podróż do głęboko ukrytego potencjału, która prowadzi czytelnika przez labirynt wyzwań, zwycięstw i nieustającej wewnętrznej walki. Autor, David Goggins, znany z bestsellera "Nic mnie nie złamie", otwiera swoje serce i umysł, aby podzielić się niezwykłymi historiami oraz kluczowymi naukami, które pomogły mu przekroczyć granice swojego umysłu i ciała, prowadząc go do nieprawdopodobnych osiągnięć.

Książka ta nie jest kolejnym poradnikiem samorozwoju. To manifest siły woli, determinacji i nieustępliwej postawy wobec życiowych wyzwań. Goggins nie tylko dzieli się swoimi najtrudniejszymi przeżyciami, ale również pokazuje czytelnikowi, jak przezwyciężyć własne ograniczenia poprzez gruntowną zmianę myślenia i podejścia do życia.

Poprzez opowiadanie swojej historii, Goggins przekazuje niezwykłą siłę przetrwania, jaką każdy z nas ma w sobie. Od traumatycznego dzieciństwa, poprzez walkę z przeciwnościami, do osiągnięcia nieosiągalnych celów sportowych i życiowych, autor ukazuje, że prawdziwa siła tkwi w determinacji i niezłomnej woli.

"Bez końca" to podróż przez Mentalne Laboratorium Gogginsa, miejsce, w którym autor opracował filozofię i strategie, które pomogły mu przekształcić życie i osiągnąć to, co dla wielu wydawało się niemożliwe. Czytelnik jest zapraszany do zgłębienia tajników mentalnej siły i odkrycia własnego potencjału, który może prowadzić do nieograniczonych osiągnięć.

Książka ta nie tylko inspiruje do zmiany, ale także dostarcza praktycznych wskazówek i narzędzi, które można zastosować w życiu codziennym. Goggins dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami radzenia sobie z przeszkodami, pokonywania lęku i wzmocnienia umysłu, aby osiągnąć wyższy poziom osobistej doskonałości.

Poprzez połączenie osobistych doświadczeń z teorią psychologiczną i praktycznymi wskazówkami, Goggins ukazuje czytelnikowi, że nie ma granic dla tego, czego można osiągnąć, gdy tylko uwolni się umysł i wygra wewnętrzną walkę.

"Bez końca" to więcej niż książka. To manifest mocy ludzkiego ducha i determinacji. To przypomnienie, że każdy ma w sobie potencjał do osiągnięcia niezwykłych rzeczy, jeśli tylko odważy się uwierzyć i działać.

Dla tych, którzy czują się zagubieni, przerażeni lub ograniczeni przez własne myśli, ta książka stanowi drogowskaz ku wyzwoleniu umysłu i osiągnięciu prawdziwej wolności. To nie tylko lektura, to przekaz nadziei i inspiracji dla wszystkich tych, którzy pragną zmiany i gotowi są podjąć walkę o swoje marzenia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Goggins

 • Tytuł oryginału: 

  Never Finished: Unshackle Your Mind and Win the War Within

 • Liczba stron: 

  312

 • Wymiary: 

  150x230

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7579-907-1

 • Tłumacz: 

  Pazdej Piotr

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...