Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7250-596-5
Autor: Jadwiga Górnicka
EAN: 9788372505965
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: AWM Morex

Poradnik zdrowia

   Apteka natury cieszy się nieustannym powodzeniem wśród Czytelników. Każdy z nas pragnie być zdrowy i sprawny fizycznie oraz psychicznie nie tylko przez pierwszych 100 lat życia. W moim poradniku znajdziecie Państwo informacje jak zapobiegać chorobom i jak odzyskać zdrowie w lżejszych i cięższych przypadkach, np. w dolegliwościach przewlekłych.
    Oczywiście, zawsze dobrze jest być w kontakcie z lekarzem naturalistą i stosować jednocześnie leczenie wspomagające: odpowiednie żywienie, zioła, kąpiele lecznicze, świeże soki z jarzyn i owoców, które ułatwiają i przyspieszają powrót do zdrowia, masowanie odpowiednich punktów na stopach i całego ciała.
    Książka Apteka natury ta jest wartościowym poradnikiem dla wszystkich - trochę starszych, którzy nie chcą chorować i niedomagać; dla młodych, którzy chcą zachować zdrowie i energię tak potrzebne przy obecnym szybkim tempie życia oraz dla wszystkich tych, którzy mając już jakieś niedomagania, chcą się od nich jak najszybciej uwolnić, aby nie utracić zdolności do pracy i przede wszystkim radości życia.
   W dobie wszechobecnej chemii, niektóre podane tu metody leczenia mogą wydawać się egzotyczne, na przykład argilloterapia, czyli leczenie pospolitą glinką, czy apiterapia, wykorzystująca preparaty pszczele. Polecam też uzupełnianie brakujących mikroelementów i regularne odtruwanie organizmu, co jest bardzo istotne przy postępującym zanieczyszczeniu środowiska i szybkim rozwoju chorób cywilizacyjnych. Zaliczają się do nich: wysoki poziom cholesterolu, czy wczesna miażdżyca naczyń tętniczych mózgu, serca i tętnic kończyn dolnych. Metody naturalne przyspieszają powrót do zdrowia i do pełnej sprawności, a jednocześnie nie wywołują skutków ubocznych, takich jak preparaty chemiczne.
   Uważny Czytelnik znajdzie tu skuteczne recepty na choroby krwi, węzłów chłonnych, ziarnicę złośliwą, zakrzepicę, choroby serca i układu krążenia, schorzenia gośćcowe i reumatyczne, schorzenia kobiece, schorzenia pęcherza moczowego, prostatę, kamicę nerkową, zaburzenia przemiany materii, schorzenia układu pokarmowego, oddechowego i choroby skóry. Dowie się, w jaki sposób hartować swoje ciało, aby nie łapać infekcji i jak łatwo wyleczyć przeziębienie, jak oczyścić woreczek żółciowy i drogi żółciowe w wątrobie, jak rozpuścić i urodzić kamienie nerkowe, co stosować, aby nie tworzyły się nowe i jak prawidłowo oddychać, aby łatwiej wydalać toksyny z organizmu.
   Będę szczerze wdzięczna za wszelkie uwagi Czytelników - zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne.

Jadwiga Górnicka

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jadwiga Górnicka

 • Liczba stron: 

  631

 • Wymiary: 

  165x242

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7250-596-5

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...