Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-689-6
Autor: Judith Orloff
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377466896
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Błogość życia

12 zaskakujących odsłon pogodzenia się z rzeczywistością

   Czy chcesz, żeby Twoje życie było łatwiejsze i weselsze? Chciałbyś przestać się siłować, dbać o szczegóły i wymuszać pewne rzeczy, a zamiast tego się zrelaksować? Czy chcesz cieszyć się tym, co masz zamiast wciąż pragnąć mieć „więcej”? Czy chciałbyś żyć w świecie doskonałych możliwości? Czy chciałbyś przestać martwić się o pieniądze i się zadręczać? Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi „tak” i jeśli pragniesz zmian na lepsze, przygotuj się na błogość życia.

   Sztuka godzenia się z rzeczywistością to, jak wyjaśnia dr Judith Orloff, tajemny klucz do siły i sukcesu w każdej sferze życia – praca, związki, seksualność, godne starzenie się, zdrowie i duchowość. W świecie, w którym wszystko się łączy i stale przeszkadzają nam e-maile i sms’y łatwiej jest pogodzić się z rzeczywistością niż Ci się wydaje. Poddanie się niesie za sobą usunięcie wszelkich blokad, jakie stają nam na drodze oraz wyczerpania, towarzyszącego „zbytniemu staraniu się” – pomaga również łatwiej osiągać cele i przynosi długotrwałe szczęście.

   Judith, dzięki swojemu darowi do opowiadania, idącego w parze z niezwykłym, nakierowanym na osiąganie rezultatów podejściem do fizyczności, emocjonalności i zdrowia duchowego, ofiaruje potężną, praktyczną i przystępną mapę każdemu, kto pragnie być szczęśliwym, lecz czuje, że utknął, wypalił się, jest spięty, zmartwiony lub boi się pogodzić się z rzeczywistością.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Judith Orloff

 • Tytuł oryginału: 

  The Ecstasy of Surrender

 • Liczba stron: 

  380

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-689-6

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...