Bóle Pleców Jak Sobie Z Nimi Radzić. Jak Się Ich Pozbyć
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-813-5
Autor: John Tanner
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Bóle pleców Jak sobie z nimi radzić. Jak się ich pozbyć

   Bóle pleców towarzyszyły człowiekowi od zarania dziejów i prawdopodobnie będą nam towarzyszyć również w przewidywalnej przyszłości. Ta książka ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat różnych objawów bólu pleców związanych z problemami z kręgosłupem oraz dostępnych metod terapeutycznych, które mogą zostać zastosowane przez lekarza czy terapeutę, ale również przez samego czytelnika. Książka ma się stać źródłem nadziei dla osób przekonanych o tym, że ich problem został niewłaściwie zdiagnozowany lub zbyt pochopnie zbagatelizowany.

   Książka ukazuje się, moim zdaniem, w bardzo dobrym momencie, ponieważ przedstawiciele służby zdrowia stopniowo zmieniają stosunek do dolegliwości mięśniowo-szkieletowych i wdrażają nowe, radykalnie odmienne strategie opieki nad pacjentami. Należy mieć nadzieję, że dzięki tym zmianom pacjenci uzyskają nie tylko dostęp do właściwej opieki i poradnictwa już na poziomie podstawowym, ale również szeroko pojęte wsparcie (nie tyle ze strony szpitali, ile raczej społeczności), a lekarze i terapeuci zdobędą wiedzę umożliwiającą poprawne diagnozowanie i leczenie bólów kręgosłupa oraz innych zaburzeń mięśniowo-szkieletowych.

   Nie gwarantuje to oczywiście całkowitej wolności od bólu pleców, powinno jednak ograniczyć konsekwencje przewlekłych dolegliwości i spadku sprawności zarówno dla samego pacjenta, jak i dla społeczeństwa - tak aby więcej ludzi mogło czerpać satysfakcję z życia zawodowego oraz różnych form rozrywki.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  John Tanner

 • Tytuł oryginału: 

  Your guide to back pain

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-813-5

 • Tłumacz: 

  Magda Witkowska

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy