Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62903-41-2
Autor: Nadia Narain, Katia Narain-Phillips
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: filo

Wprowadzenie do książki

Dbaj o siebie. Bądź najlepszą wersją siebie

  Dbaj o siebie przebojem wdarła się na listy bestsellerów – pierwszy nakład wyprzedany zaledwie w tydzień – i zyskała rzeszę miłośników m.in.: Kate Moss, Jamiego i Jools Oliver, Reese Witherspoon. Sunday Times i Huffington Post ogłosiły bieżący rok „rokiem dbania o siebie”. To książka, która udowadnia, że jeżeli jesteś najlepszą wersją siebie, możesz dać więcej ludziom i światu.

   Nauczyć się dbać o siebie to jak klepka po klepce, cierpliwie zbudować łódź ratunkową. Gdy już ją masz, choć wokół nadal szaleją fale, czujesz się bezpiecznie i pewnie. Gdy czujesz się źle, stajesz się bardziej samolubna i skupiona na sobie. Nie masz siły, by poświęcić uwagę ważnym dla ciebie ludziom lub sprawom.

   Dbaj o siebie pokazuje, że słowa takie jak pokarm, odnowa, odbudowa, rozwój, energia, siła, ocalenie, miłość idobroć to istota dbania o siebie. Znajdziesz w niej zarówno zbilansowane przepisy kulinarne, jak i zestaw narzędzi, w tym ćwiczenia medytacyjne i jogę, dzięki którym nauczysz się dbać o siebie, a siegając po coś, czego chcesz będziesz znała odpowiedź na pytanie - Czy to mnie nakarmi? Doda mi sił i energii? Odbuduje?

   W różnych momentach życia dbanie o siebie może oznaczać coś innego. Książka podpowiada jakich narzędzi użyć jeśli przeżywasz poważne problemy – rozstanie, żałobę, przeprowadzkę. Motywuje także do stawiania przed sobą wyzwań, jeśli wszystko układa się dobrze i masz zapas czasu isił.

Podaruję tę książkę wszystkim swoim znajomym! - Kate Moss

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nadia Narain, Katia Narain-Phillips

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  272

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-62903-41-2

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...