Ilustrowana Hatha Joga
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-45-7
Autor: Martin Kirk, Brooke Boon, Daniel DiTuro
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Ilustrowana Hatha Joga

Klucz do witalności i długowieczności

   Ilustrowana Hatha Joga to przewodnik wskazujący, jak krok po kroku wykonać szeroki wybór pozycji jogi czy asan. Każdy rozdział zawiera podobne asany, które są pogrupowane według typu pozycji, tak jak skłony do tyłu, do przodu, pozycje balansujące itd. Każda pozycja jest umieszczona w indeksie zarówno z nazwą p: polsku, jak i w sanskrycie (jeśli ta nazwa jest dostępna). Większość z nich zawiera-również kontrpozę, którą można wykonać bezpośrednio po pozycji początkowe-jako postawę na uspokojenie, a także drishti, którego można użyć jako punkt skupienia wzroku. Zarówno korzyści fizyczne i umysłowe, jak i sprzeczności, oraz pomocne warianty czy środki ostrożności przy wykonywaniu niektórych z nich są umieszczone w indeksie, by pomóc ci je zrozumieć.
   Każda z pozycji jest przedstawiona w serii zdjęć z instrukcją krok po kroku, aby pomóc ci wejść i wyjść z pozy. Wiele z nich zawiera również łagodny wariant który może służyć jako dobry start dla początkujących lub może być dobrą opcją dla osób z ograniczoną zdolnością ruchową. Na koniec, przy większości asan opisano różne pozycje, które dostarczą większych wyzwań w dalszej praktyce jogi.
   Ta książka może być wspaniałym źródłem dla twojej praktyki jogi, nieważne, czy jesteś początkującym, średnio zaawansowanym czy zaawansowanym praktykującym. Każda z pozycji przemówi do ciebie, im więcej będziesz ją ćwiczy: Możesz odkryć, że za każdym razem, kiedy wracasz do danej postawy, uczysz się czegoś nowego. Ta książka będzie ci służyć jako twój osobisty przewodnik przez twoją podróż z jogą. Czerp z niej przyjemność.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Martin Kirk, Brooke Boon, Daniel DiTuro

 • Tytuł oryginału: 

  Hatha Yoga Illustrated

 • Liczba stron: 

  256

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-45-7

 • Tłumacz: 

  Elżbieta Piłasiewicz

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...