Koniec Z Dietami Jedz To Co Lubisz Bez Tycia
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-926159-8-9
Autor: Allen Carr
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Easyway

Wprowadzenie do książki

Koniec Z Dietami Jedz To Co Lubisz Bez Tycia

    W 1983 roku odkryłem coś, o czym marzy każdy palacz: prostą i skuteczną metodę rzucenia palenia. Zrezygnowałem wtedy ze swojej dotychczasowej pracy i poświęciłem się dziełu uwolnienia świata od nikotynowego nałogu. Obecnie uważa się mnie za czołowego światowego eksperta od walki z nałogiem palenia. Moja książka, Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie, rozeszła się jak dotąd w ponad 10 milionach egzemplarzy, a moje kliniki rozrzucone są dziś po całym świecie.

   Jednak sukces mojej metody nie sprowadzał się jedynie do walki z nałogiem nikotynowym. Szybko zrozumiałem, że metoda Easyway jest równie skuteczna w przypadku innych uzależnień, a także rozmaitych problemów z uzależnieniami nie mających nic wspólnego.

   Zanim dokonałem odkrycia, którego skutkiem jest ta książka, wszelkie próby zrzucenia kilku kilogramów kończyły się fiaskiem. Dopóki koncentrowałem się niemal wyłącznie na diecie, wszystko szło dobrze. Ale ilekroć pojawia' się inny, znacznie ważniejszy problem, coś się zaczynało psuć - wracałem do dawnych nawyków żywieniowych i ważyłem tyle, co wcześniej. Dlatego przez wiele lat uważałem, że nadwaga to jedyny problem, w którym moja metoda nie ma zastosowania. Jej podstawą jest wyrobienie przekonania, że przy właściwym nastawieniu można się całkowicie wyzwolić z każdego nałogu, ale przecież nie można przestać jeść.

  Na szczęście nikt od ciebie nie będzie tegc wymagał. Co takiego się wydarzyło, że zrozumiałem, że moja metoda pomaga także kontrolować masę ciała? Po prostu kiedyś obserwowałem wiewiórkę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Allen Carr

 • Tytuł oryginału: 

  No more diets. Eat what you like without gaining weight

 • Liczba stron: 

  136

 • Wymiary: 

  110x175

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926159-8-9

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Wejchert-Spodenkiewicz

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...