Kosmiczny wymiar twojej mocy
Wczytuję dane...
KOD: 83-86757-92-2
Autor: Joseph Murphy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8386757922
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Fragment książki Kosmiczny wymiar twojej mocy

   Istnieje niewyczerpalna, nieskończona moc w każdym z nas, która umożliwia urzeczywistnienie wszystkich pragnień, ponieważ jest najpotężniejszą mocą we wszechświecie. I ty możesz korzystać z tej mocy i to od ZARAZ!
   Jeśli to uczynisz, czekają cię fantastyczne, graniczące z cudem osiągnięcia na wszystkich poziomach. Dzięki tejże mocy możesz przyciągnąć odpowiedniego dla siebie partnera, czy towarzysza życia; możesz wydobyć ukryte talenty, uleczyć się z chorób; możesz polegać na niej, podejmując trudne decyzje. Czekają cię tak wspaniałe osiągnięcia, jakich można pragnąć tylko w najskrytszych marzeniach.
   Niezliczona rzesza autorów opisywała w swoich książkach umysł ludzki. Zadaniem mojej książki nie jest opisywanie, lecz działanie. Jasno i wyraźnie wyjaśniam, jak korzystać z nieskończonej mocy kosmicznej, byś mógł w cudowny sposób odmienić swoje życie. Dowiesz się, jak naprawdę myśleć konstruktywnie, by otworzyć sobie drogę do spełnionego życia, by osiągnąć pokój wewnętrzny, by móc zachować pogodą ducha w naszym jakże zmiennym i niebezpiecznym świecie.
    Jest w tobie ukryta twórcza moc. Poszczególne rozdziały niniejszej książki nauczą cię, jak uruchomić tą drzemiącą w tobie moc kosmicznego wymiaru, byś mógł rozwijać twórczo dary natury. Jeśli będziesz rzetelnie przestrzegał opisanych przeze mnie prostych technik i zaleceń i jeśli wykorzystasz do tego swoją wewnętrzną moc kosmiczną, będziesz wciąż szedł naprzód, w górę, ku Bogu.

Czeka cię ekscytująca przygoda

   Nauczałem tysiące ludzi na całym świecie posługiwać się kosmiczną mocą, by wnieść miłość w życie, by przywrócić harmonię i pokój tam, gdzie panowała niezgoda, by wydobyć radość tam, gdzie panował smutek, by przywrócić zdrowie, zamiast poddawać się chorobom i kłopotom, by żyć w dobrobycie i obfitości, zamiast tkwić w biedzie i niedostatku.
   Oboje, ty i ja, zbadamy i zmierzymy naszą skarbnicę mądrości i mocy. To bardzo proste, uruchomić drzemiącą wewnątrz ciebie kosmiczną moc i wykorzystać ją w codziennym życiu - w kontaktach osobistych do rozwiązania problemów partnerskich czy małżeńskich, do złagodzenia waśni w domu i w pracy zawodowej, do rozwiązania w ogóle wszystkich problemów na każdym poziomie twego życia. Nauczysz się nawiązywać kontakt z wszechmocną potęgą kosmiczną, dzięki której wniesiesz liczne dobrodziejstwa w swoje życie i życie bliźnich.

Nauczysz się korzystać z wiedzy innych ludzi

   Przeczytasz w książce o kobietach i mężczyznach ze wszystkich warstw społecznych - o artystach, robotnikach, biznesmenach, którzy posługiwali się kosmiczną mocą. Ludzie ci informowali szczegółowo, jak pracowali, by osiągnąć zdrowie, szczęście i powodzenie, by spełnić swoje najgorętsze pragnienia. Niektórzy spośród nich pozwolili mi ogłosić listy wraz z nazwiskami i adresami, w pozostałych przypadkach - gdy nie uzyskałem na to zgody - podaję inicjały, by zachować anonimowość nadawców.
   Zastosuj opisane przeze mnie techniki krok po kroku, a wnet uzyskasz wyniki, które wprawią w zdumienie i ciebie i twoje otoczenie.

Sens i cel książki Kosmiczny wymiar twojej mocy

   Niniejsza książka w sposób prosty, rzeczowy i zrozumiały nauczy cię, jak wieść życie pod każdym względem piękniejsze i bogatsze, życie całkowicie wypełnione. Do ciebie jedynie będzie należało korzystanie ze znajdującej się wewnątrz ciebie mocy kosmicznej, która jest w każdej chwili do twojej dyspozycji i czeka tylko na to, byś z niej czerpał.
   Nie rozglądaj się wokoło, zajrzyj w głąb siebie i nawiąż kontakt z własną wewnętrzną mocą. Zmieniając swoją mentalność i swoje myśli, zmienisz swoje życie. Książka Kosmiczny wymiar twojej mocy zawiera klucz do powodzenia i szczęścia, do życia takiego, za jakim tęsknisz.
   Proponowane tu techniki umożliwią ci zastosowanie praw umysłowych i duchowych, o których od ponad dwudziestu lat piszę i mówię na spotkaniach. Opisane metody i sposoby działania pomogły tysiącom ludzi zmienić życie na lepsze; pomogły zdobyć sławę, zdrowie, bogactwo, szczęście i osiągnąć wewnętrzny spokój.
    Człowiek jest wiernym odbiciem swoich myśli. Tylko ty jesteś kowalem swego losu. Zmieniając treść swoich myśli i wyobrażeń, zmienisz swój los. Badanie i zastosowanie wielkich prawd kosmicznych, przedstawionych i omówionych w niniejszej książce, może za pewnie zadowalające cię, owocne i opłacalne doświadczenia, bogatsze, niż kiedykolwiek dotąd.
Sam kształtuj swój los, opanuj go! Zacznij zaraz! Idź naprzód! Stawiaj na tworzenie, powodzenie i zwycięstwo! Prowadź życie bogatsze i wypełnione! Już teraz!

Streszczenie książki Kosmiczny wymiar twojej mocy
1. Boskie kosmiczne prawo umysłu jest nieosobowe, a uniwersalne prawa myślenia i wiary „nie widzą osoby" - są niezależne. Nie możesz zburzyć tego porządku, ponieważ jest on zakodowany w twoim sercu; tworzysz to, co myślisz; przyciągasz to, co czujesz; stajesz się tym, co sobie wyobrażasz.

2. Prawa matematyki, fizyki czy chemii nie różnią się od praw myślenia i wiary. Jeśli źle zastosujesz zasady elektryczności, możesz mieć kłopoty przy posługiwaniu się prądem elektrycznym. Jeśli swoich umysłowych mocy w formie negatywnych myśli użyjesz nieprawidłowo, względnie ich nad-użyjesz, to kłopoty mogą pojawić się również i w twoim życiu.

3. Akcja i reakcja są uniwersalnymi cechami natury, dotyczy to również sfery duchowej. To, o czym myślisz, wyraża się w twoim życiu. Myśli i rzeczywistość tworzą jedność. Nie możesz myśleć o jednym, a oczekiwać czegoś innego. Twoje myśli i przeżycia to jedno.

4. Ktoś, kto wyobraża sobie i ciągle myśli o tym, że jego partner go zdradza, może przeżyć właśnie to, czego się obawia; konsekwentnie i nieuchronnie sprowadza na siebie to, czego się najbardziej boi.

5. Nie możesz osiągnąć sukcesu, jeśli tworzysz umysłowy obraz siebie jako kogoś, kto zawodzi. Taki obraz zaznaczy się i uwidoczni w twoim życiu. Przeciwności nie mogą zająć jednocześnie tego samego miejsca. Nie możesz być jednocześnie przekonany o swym sukcesie i o porażce. Nastaw się duchowo na sukces i myśl o wszystkim, co może ci go przynieść, a na pewno odniesiesz sukces.

6. Okoliczności nigdy nie sprzysięgają się przeciwko tobie. Odrzuć takie zabobony natychmiast. Sam kształtujesz swój los swoimi myślami, wiarą i uczuciami.

7. Kto jest zazdrosny i zawistny w stosunku do innych ludzi, sam się okrada ze swojego szczęścia, ubożeje i ściąga na siebie niedostatek i wszelkiego typu ograniczenia.

8. Pokoju, harmonii, miłości, pomyślności i bezpieczeństwa nie można narzucić żadną ustawą państwową. Dysponuje tym każdy człowiek w swoim umyśle i sercu.

9. Wojny i przestępstwa powstają na płaszczyźnie opartej na uczuciach strachu, nienawiści, zazdrości i agresji. Agresywną postawą duchową lub uczuciową nie można doprowadzić do pokoju na świecie. Kochaj Boga w każdym człowieku, w ten sposób przyczynisz się do światowego pokoju.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joseph Murphy

 • Tytuł oryginału: 

  The Cosmic Power Within You

 • Liczba stron: 

  277

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-86757-92-2

 • Tłumacz: 

  Aleksandra Woynarowska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...