Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-433-9
Autor: Scott Cunningham
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Magiczna aromaterapia

   Kiedy już skończyłem pracę nad znacznie poszerzonym wydaniem Encyklopedii leczniczych aromatów^, wydawnictwo Llewellyn poprosiło mnie o napisanie książki o zapachach. Stwarzało to idealną możliwość połączenia współczesnej wiedzy o fizjologicznym i psychologicznym działaniu olejków eterycznych z pradawną sztuką magicznego tworzenia perfum. W tej książce zostało pokazane, jak wykorzystać energie zamknięte w wonnych roślinach i naturalnych, prawdziwych olejkach eterycznych.
   Pisząc tę książkę, opierałem się na licznych eksperymentach i obserwacjach, badaniu zapisów liczących 4000 lat i wiedzy przyjaciół, jak i uznanych aromaterapeutów. Ponadto pozwoliłem też, by olejki eteryczne i zapachy mówiły same za siebie, przedstawiły najlepsze metody, dzięki którym mogą nam pomóc.
   Nie jest to spojrzenie na kosmetyczny przemysł perfumeryjny czy techniki konwencjonalnej aromaterapii, lecz przewodnik mówiący o tym, w jaki sposób wykorzystać olejki eteryczne i wonne rośliny, by wprowadzić zmiany do naszego życia. Gdy właściwie dobieramy zapach, wdychamy go, a jednocześnie coś wizualizujemy, pojawia się prawdziwa magia.
   Magiczna aromaterapia łączy energie drzemiące w olejkach eterycznych i roślinach z naszymi. Gdy wzmocnimy je efektem najprostszej wizualizacji, budzą i przynoszą miłość, świadomość duchową, spokój, sen, zdrowie, pieniądze, oczyszczenie, ochronę, podnoszą erotykę związków partnerskich oraz czynią mnóstwo innych zmian.
   Magia zapachowa ma bogatą, barwną historię. Dzisiaj, w cieniu nowego milenium, dużo możemy nauczyć się od zwykłych roślin, które zdobią naszą planetę. Wiele z nich wykorzystuje się od setek lat. Ich zapachy niezmiennie wibrują energiami.
  Mam najszczerszą nadzieję na to, że po przeczytaniu tej książki zawsze już będziesz patrzeć na różę, cytrynę, bukiet goździków w wazonie, pamiętając o energii, która drzemie w ich zapachu. Żeby tę energię wykorzystać, wystarczy tylko powąchać i rozkoszować się mocą.
   Magiczna aromaterapia to egzotyczny świat kosztownych olejków różanych, świętego szafranu, wspaniałej skórki pomarańczowej czy innych cudów Ziemi. Kiedyś były one przedmiotem czci.

   Scott Cunningham w Magicznej aromaterapii zręcznie połączył tradycyjne praktyki okultystyczne ze współczesną aromaterapią i rozwojem osobistym. Osiągnął cel, gdyż to ty, a nie zapachy, jesteś mocą sprawczą tego mistycznego, aromatycznego scenariusza. One są niezbędnymi pomocnikami, A ich rozmaite właściwości ezoteryczne to tylko bodźce ze strony twórczej potęgi twoich myśli.
   W „konwencjonalnej", holistycznej aromaterapii przywołuje się zmysły dotyku (masaż) i wielu, natomiast magiczna aromaterapią posługuje się,- zmysłami węchu i wzroku (wizualizacja). Scott Cunningham pokazuje nam, w jaki sposób zmieniać nasze życie za pomocą energii Ziemi (roślin) i dobrze wykorzystywać ich subtelne moce, angażując w to potęgę naszych myśli.
   W książce pokazano wiele możliwości i pozostawiono ci wybór: możesz wąchać olejki eteryczne lub świeże rośliny. Jednocześnie uwzględniono potrzebę zachowania ostrożności w momencie, gdy masz kontakt z tymi wonnymi roślinami lub olejkami eterycznymi. Efekt - niesamowicie zaskakujące, nowe spojrzenie na pradawny temat - przedstawia świat zapachów roślinnych w taki sposób, abyś mógł z niego czerpać korzyści.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Scott Cunningham

 • Tytuł oryginału: 

  Magical aromatherapy : the power of scent

 • Liczba stron: 

  288

 • Wymiary: 

  105x148

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-433-9

 • Tłumacz: 

  Iwona Madej

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...