Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63773-12-0
Autor: Brian Tracy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363773120
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Milionerzy z wyboru

21 tajemnic sukcesu Jak osiągnąć niezalezność finansową

   Niniejsza książka jest owocem mojej pracy badawczej, dydaktycznej i piętnastoletniego doświadczenia w kontaktach z milionerami z wyboru. Zamieściłem w niej najważniejsze idee i strategie, które poznałem dzięki lekturze setek książek i tysięcy artykułów poświęconych metodom zarabiania pieniędzy. Starałem się zaprezentować je w sposób prosty, przemawiający do wyobraźni i przystępny, tak by każdy mógł z nich łatwo skorzystać.
    Jako nastolatek dorastałem w Pomonie w Kalifornii. W domu nigdy się nie przelewało, a ja marzyłem, że jeszcze przed trzydziestką zostanę milionerem. Jestem pewien, że podobne marzenia snuje wielu ludzi.
    Gdy jednak stuknęła mi trzydziestka, byłem dalej bez grosza. podobnie jak wtedy, gdy miałem dwadzieścia lat. I właśnie wówczas stało się coś, co diametralnie odmieniło moje życie. Zadałem sobie pytanie: dlaczego niektórzy odnoszą sukces, a inni nie? Interesowało mnie przede wszystkim, jak bo jest, że pewni ludzie, zaczynając od zera, stają się w końcu milionerami. Poszukiwanie odpowiedzi na to nurtujące mnie prtanie zaowocowało napisaniem książki milionerzy z wyboru.
    W centrum moich zainteresowań znaleźli się właśnie owi milionerzy którzy samodzielnie zbili fortunę, ponieważ ich cechy wydały mi się nie tylko warte naśladowania, lecz godne głębszej analizy. Zaczynali od zera i w końcu osiągnęli magiczny milion dolarów tylko dzięki temu, że niezwykle konsekwentnie realizowali przyjęte dobrowolnie zasady.
   Przekonałem się, że aby odnieść wymierny sukces w życiu, trzeba być osobą wyjątkową. Aby wzbić się ponad przeciętność, musisz rozwinąć w sobie cechy i zdolności, których brakuje zwykłym śmiertelnikom.
   Najważniejszym elementem w drodze do sukcesu finansowego nie są pieniądze. Musisz stać się człowiekiem, który potrafi nie tylko je zarobić, ale także utrzymać.
   Odsłaniam w książce milionerzy z wyboru 21 „tajemnic sukcesu”, które są kluczem do satysfakcji w każdej dziedzinie twojego życia, i to niezależnie od tego, ile dziś zarabiasz. Dobra wiadomość: możesz stosować te zasady, dążąc do czegokolwiek, na czym naprawdę ci zależy; zostały one odkryte dawno temu i wypływają wciąż na nowo przez ostatnie stulecia. Sam siebie postrzegam bardziej jako terminatora szkoły sukcesu -czytelnika, badacza, analityka i propagatora wspaniałych idei - niż prekursora czy twórcę całkowicie nowych koncepcji. Wierzę w słowa, które czytamy w Księdze Koheleta: „...nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.”
   Wiem, że jeśli sięgnąłeś po książkę milionerzy z wyboru, to za jeden z głównych celów życiowych stawiasz sobie bycie kimś nadzwyczajnym i pragniesz w pełni wykorzystać własny potencjał. Każda z omawianych tu tajemnic sukcesu pomoże ci posunąć się do przodu na drodze do cudownego życia, które cię czeka. A zatem miłej lektury!

BRIAN TRACY
Sierpień 2000

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  The 21 Success Secrets of Self-Made Millionaires

 • Liczba stron: 

  85

 • Wymiary: 

  130x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63773-12-0

 • Tłumacz: 

  Rafał Schmidtke

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...