Mogę Schudnąć. Cała Prawda O Odchudzaniu
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61989-81-3
Autor: Tobiasz Wilk, Agnieszka Płaneta
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Esprit

Wprowadzenie do książki

Mogę schudnąć. Cała prawda o odchudzaniu

   Książka ta powstała, aby uporządkować chaos, jaki panuje w dziedzinie popularnej wiedzy o dietach odchudzających. Nie jestem kolejnym samozwańczym guru dietetyki, chcę jedynie przekazać Ci całą prawdę o procesie odchudzania. Dzięki tej książce już nigdy nie nabierzesz się na kolejną dietę cud! Nie licz jednak na to, że wymyśliłem coś nowego, jakiś nowatorski sposób spalania tłuszczu. Nic z tych rzeczy! W tej książce zebrałem jedynie w przystępnej formie powszechnie dostępną wiedzę, której potrzebujesz, aby trwale zmienić na lepsze swoją sylwetkę. To naprawdę wystarczy!
  Pracując jako trener personalny, często przekonuję się, że osoby zgłaszające się do mnie po pomoc wiedzą zaskakująco niewiele na temat zasad zdrowego żywienia. Na dodatek media wprowadzają ludzi w błąd, szukając dla siebie zysku. Czas przesiać i usystematyzować informacje dotyczące skutecznego i trwałego odchudzania. Zapraszam do lektury książki, która - mam nadzieję - rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i da jasne odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie samodzielnie ocenić potencjalną skuteczność i zdrowotność następnej „diety cud".

Kilka słów o mnie

  Jestem osobą o wolnej przemianie materii, a więc z dużą skłonnością do tycia. Na dodatek kocham jeść! Uwielbiam domowe obiady, frytki, lody, ciasta i słodycze! Lubię dużo jeść! Skoro czytasz tę książkę, to pewnie borykasz się z podobnymi problemami mogącymi niszczyć właściwe proporcje Twojej sylwetki. Jak widzisz, pod tym względem jestem taki sam jak większość moich drogich podopiecznych. Dlatego tak dobrze ich rozumiem i wiem, jak im pomóc. Znam ich potrzeby i trud walki o wspaniałe ciało.
   Jeśli chodzi o układ mięśniowy, uwarunkowania genetyczne nie działały na moją korzyść. Kiedy w liceum zaczynałem ćwiczyć z ciężarkami, byłem raczej wątłym chłopcem. Potrzebowałem ponad roku treningów siłowych, aby dorównać tonusem umięśnienia rówieśnikom, którzy nie trenowali. Jedynym atutem mojej sylwetki okazał się wówczas drobny kościec, który później świetnie sprawdził się w kulturystyce. Często bywa tak, że osoba posiadająca gorsze uwarunkowania genetyczne dysponuje znacznie większą wiedzą z zakresu kształtowania sylwetki niż ktoś obdarzony przez naturę ładną figurą.    Dzieje się tak z prostej przyczyny: jeśli komuś z wielkim trudem przychodzi poprawa sylwetki, to zaczyna kombinować i szukać sposobów, aby ten proces przyspieszyć. Tak też było i w moim przypadku. Po latach prób i błędów poznałem swój organizm i dzisiaj mogę w pełni kontrolować wygląd mojej sylwetki. Zmagając się z niekorzystnymi uwarunkowaniami genetycznymi, zdobyłem wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj pozwala mi skutecznie kształtować sylwetki innych osób.
   Muszę przyznać, że mimo iż przygotowania do kolejnych zawodów kulturystycznych dają szansę zdobycia nieocenionej wiedzy na temat mechanizmu spalania tłuszczu, to jednak prawdziwego doświadczenia nabiera się przy współpracy z podopiecznymi. Każdy z nich jest inny, każdy napotyka innego typu problemy. Znalezienie sposobu na ich rozwiązanie to droga do realizacji marzeń kolejnych zgłaszających się do mnie po fachową pomoc w odchudzaniu.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tobiasz Wilk, Agnieszka Płaneta

 • Liczba stron: 

  260

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61989-81-3

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...