Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64769-13-9
Autor: Nenah Sylver
EAN: 9788364769139
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: enso publishing

Życie drobnoustrojów jest naprawdę aktywne. Kradną one Two je substancje odżywcze, przywłaszczają komórki i wydzielają do krwiobiegu odpady. Nie zapominajmy też o reprodukcji, która ma zapewnić tym podstępnym żyjątkom ciągłość znęcania się nad Twoim organizmem. Zmniejszenie aktywności patogenów (a czasami ich rozbicie) prowadzi do pojawienia się zanieczyszczeń. Martwe mikroby i wydobywające się z nich toksyny zapychają krwiobieg. Szczątki utrudniają drenaż limfatyczny, zalewają tkanki i stawy oraz przesączają się przez barierę krew-mózg, co wpływa negatywnie na zdolność myślenia, odczuwania i poruszania się.

Detoksykację nazywa się czasami oczyszczaniem". Pewna lekarka sprzeciwiła się mojemu stosowaniu słowa oczyszczanie", które według niej sugerowało, że ciało jest „brudne". Określenie to opisuje po prostu eliminację odpadów, które pozostawione w organizmie, zatruwają go i sprzyjają rozprzestrzenianiu się mikrobów. Nie należy lekceważyć znaczenia detoksykacji. Odgrywa ona znaczącą rolę w zachowaniu zdrowia. Można ją porównać do usunięcia starych liści z koryta strumienia bez takiego „czyszczenia" woda nie może wartko płynąć. Niektórzy zdziwią się pewnie, że oczyszczanie jest takie proste.

Omawiane w tej części książki tematy to: Woda, Popularne napoje i napoje „zdrowotne", Żywność, Zioła, Wybrane suplementy odżywcze, Terapie tlenowe, Srebro koloidalne, Oczyszczanie okrężnicy, Ćwiczenia, Praca z ciałem, Światło i kolor, Kuracja w saunie oraz Sen, odpoczynek i medytacja. Starannie dobrałam informacje, które są omawiane pobieżnie lub całkowicie pomijane w kręgach mainstreamowych i holistycznych. Przedstawiłam je w sposób, który ma zainspirować czytelnika do dalszego zbadania interesujących go kwestii.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Nenah Sylver

 • Liczba stron: 

  472

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64769-13-9

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...