Sekrety Zmysłowej Gry Wstępnej
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7575-877-1
Autor: Laura Ross
EAN: 9788375758771
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Hachette

Wprowadzenie do książki

Sekrety zmysłowej gry wstępnej

   Pierwszym krokiem na drodze namiętności, którym zajmiemy się w rozdziale pierwszym, jest flirt i uwodzenie. Prawdziwa gra wstępna rozpoczyna się na długo przed zamknięciem drzwi sypialni. Skupiając się na sobie, na swoim ubraniu, ruchach, a nawet na słowach, możecie zbudować napięcie i atmosferę wyczekiwania. Pomyślcie o zalotach jak o ścieżce z okruszków Chleba, która prowadzi do świątyni rozkoszy. Kiedy już dotrzecie do celu, możecie delektować się wyczekiwaniem na spełnienie za pomocą jednego lub wszystkich zmysłów oraz technik, które znajdziecie w tej książce.
   W rozdziale drugim przedstawiono niezliczone możliwości doprowadzania partnerów do szaleństwa za pomocą warg. Pocałunki to dopiero początek. Istnieje wiele ich rodzajów i jeszcze więcej innych sposobów na korzystanie z ust. Możecie ich używać jednocześnie i na zmianę. Chociaż nie znajdziecie w tej książce szczegółów dotyczących seksu oralnego - ponieważ nie jest to już domena gry wstępnej - uwzględniłam techniki oralne, które fantastycznie się spisują w fazie początkowej.
   Z drugiej strony mówię też o orgazmach (zarówno o doprowadzaniu do nich, jak i ich powstrzymywaniu), ponieważ mogą stanowić integralną część gry wstępnej - jeżeli tylko sobie tego zażyczycie.
   W rozdziale trzecim dowiecie się, w jaki sposób można dotykać partnerów, zaczynając od zwykłych pieszczot, delikatnych bądź brutalnych, aż do bezpośredniego zaspokojenia swych pragnień. Chcecie odświeżyć nieco wiedzę o strefach erogennych? Dostaniecie kompletną mapę ciała swoich partnerów, od palców u stóp aż po uszy. Wrzucisz wysoki bieg, jeśli pozwolisz palcom i dłoniom zająć się grą wstępną.   Aby dodać nieco pikanterii, napisałam też błyskawiczny przewodnik po olejkach, lubrykantach i innych produktach, które ułatwią drogę na szczyt ręcznej przyjemności.
   W rozdziale czwartym zapraszam do podróży przez ziemię obiecaną: genitalia. Kiedy już pokonacie barierę z majteczek slipów i wejdziecie na drogę wiodącą do wspólnej ekstazy, możecie zastosować wiele technik, które zintensyfikują doznania, na przykład namiętną masturbację. Zapomnijcie o zakazach swoich matek: to zupełnie naturalna czynność (samotnie czy w towarzystwie) i PODNIECAJĄCA!
   Podszywanie się pod różne postaci pozwoli wam się otworzyć, a udawanie nieznajomych może zbliżyć. Rozdział piąty wprowadzi was w świat namiętnych przebieranek, w którym możecie zrealizować wszystkie swoje fantazje i wciąż na nowo odkrywać siebie nawzajem. Na dobry początek podsuwam kilka niesamowitych scenariuszy.
   Jeśli jesteście gotowi na nieco pikantniejszą grę wstępną, rozdział szósty wprowadzi was w świat ostrej jazdy, zabawek, masochizmu, pornografii i innych śmiałych czynności seksualnych. Niezależnie od tego, czy lubicie seks na ostro, czy nie, znajdziecie tu wiele propozycji na te noce, kiedy razem z partnerem zapragniecie czegoś bardziej ekscytującego niż zwykle; kiedy będziecie gotowi, by urzeczywistnić swoje fantazje.
   Przyjdzie też czas na opuszczenie sypialni. W rozdziale siódmym poznacie uroki wodnych igraszek, a także zmysłowe rozkosze w kuchni. Woda potęguje przyjemność czerpaną z seksu, w wannie, pod prysznicem czy w ogrodowym jacuzzi. Innym środkiem do podkręcenia zabawy jest jedzenie. Wiecie, że działa ono jak afrodyzjak? Sprawdźcie, ile radości może sprawić „pożeranie się" na deser.
   Na koniec zostawiłam rozdziały o zabawie w miejscach publicznych, niezbyt subtelnej sztuce świntuszenia i innych tego typu rozrywkach. Nie zapomnijcie wypełnić miłosnego kwestionariusza, który ma pomóc wam przekazać swoje potrzeby i najgłębsze pragnienia, abyście mogli poprawić jakość życia erotycznego i pozbyć się zahamowań. To oczywisty fakt: nie osiągniecie sukcesu bez odpowiedniej komunikacji.    Wysublimowana gra wstępna polega na nasycaniu każdej czynności seksualną energią - tworzeniu zmysłowego nastroju w dzień i w nocy, gdy jesteście razem i gdy jesteście osobno. To niezwykłe uczucie, które pojawia się po cudownym seksie, może trwać całymi dniami; może scementować związek i napełnić was radością życia.
   Ostatni rozdział tej książki dotyczy dogrywki, ponieważ naszym nadrzędnym celem jest wyprowadzenie zmysłowych działań poza drzwi sypialni. Gra wstępna (i sam stosunek) opiera się na wzajemnym zrozumieniu, otwartości, gotowości do podejmowania ryzyka w granicach zaufania, które udało wam się wzbudzić, i chęci wspólnego osiągania nowych szczytów przyjemności.

Miłej zabawy!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Laura Ross

 • Tytuł oryginału: 

  The Secrets to Sensational Foreplay

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  205x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7575-877-1

 • Tłumacz: 

  Piotr Klinger

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...